Narkotyki i rozwiązane problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 60 / 27 / 0

@PumBaToR Właśnie się przymierzam na tripa do pragi w tym właśnie celu. Nic na szybko %-D

Żeby nie było że offtop.
Narkotyki rozwiązują problem nadmiaru mojej gotówki. :korposzczur:
  • 148 / 33 / 0

LSD pomoglo w mojej wadzie wymowy :lsd:

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

W Indiach udaremniono przemyt heroiny wartej 390 mln dolarów

Indyjscy celnicy udaremnili w weekend największą w historii kraju próbę przemytu heroiny. Skonfiskowano 532 kg tego narkotyku o szacunkowej wartości 390 mln dolarów.
  • 7241 / 716 / 0

Mi benzo pomagają dokładnie na wszystko.Czynią ze mnie zupełnie innego człowieka, rozgadanego, pomocnego i najważniejsze, ze nie mam lęków przed kontaktami z ludźmi.
W domu nie za ciekawa sytuacja, wiec mnie wyciszają i pozwalają mieć wyjebing na wszystkie kłótnie, krzyki.Ja po prostu kocham anksjolityki - to moje panaceum :ojeju:
  • 245 / 24 / 0

08 maja 2019CieplaPoduszka pisze:
LSD pomoglo w mojej wadzie wymowy :lsd:
Jesteś w stanie powiedzieć o tym coś więcej? Zaintrygowało mnie to :D
  • 148 / 33 / 0

@mmigotka

Na tripie przepracowalem traume z dziecinstwa i w efekcie tego przez miesiac sie wcale nie jakalem a po miesiacu i dalej juz sporo mniej niz do tej pory .
  • 25 / 2 / 0

morfina rozwiązuje mój codzienny problem pojawiającego się skręta.
  • 99 / 4 / 0

@helli You made my day bro!

Co do tematu - benzo zajebiście rozwiązują mój problem strachu przed przemówieniami publicznymi, co ogólnie może być zgubne biorąc pod uwagę, że w ciągu nie jestem, a wystąpień coraz więcej na horyzoncie, ale nic innego pod tym względem mi nie pomaga i w takich sytuacjach na czysto zawsze wychodzę na debilkę bez względu na wiedzę i przygotowanie :<

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata