Narkotyki i rozwiązane problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 60 / 27 / 0

@PumBaToR Właśnie się przymierzam na tripa do pragi w tym właśnie celu. Nic na szybko %-D

Żeby nie było że offtop.
Narkotyki rozwiązują problem nadmiaru mojej gotówki. :korposzczur:
  • 286 / 72 / 0

LSD pomoglo w mojej wadzie wymowy :lsd:

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Z powodu marihuany niebo zapłonęło fioletem - ale nie w takim sensie, o jakim mogliscie pomyśleć

W mglisty poranek niebo nad Snowflake w Arizonie rozświetliła dziwna, fioletowa łuna, której źródłem okazało się światło z pobliskiej uprawy konopi.
  • 7235 / 741 / 0

Mi benzo pomagają dokładnie na wszystko.Czynią ze mnie zupełnie innego człowieka, rozgadanego, pomocnego i najważniejsze, ze nie mam lęków przed kontaktami z ludźmi.
W domu nie za ciekawa sytuacja, wiec mnie wyciszają i pozwalają mieć wyjebing na wszystkie kłótnie, krzyki.Ja po prostu kocham anksjolityki - to moje panaceum :ojeju:
  • 332 / 42 / 0

08 maja 2019CieplaPoduszka pisze:
LSD pomoglo w mojej wadzie wymowy :lsd:
Jesteś w stanie powiedzieć o tym coś więcej? Zaintrygowało mnie to :D
  • 286 / 72 / 0

@mmigotka

Na tripie przepracowalem traume z dziecinstwa i w efekcie tego przez miesiac sie wcale nie jakalem a po miesiacu i dalej juz sporo mniej niz do tej pory .
  • 35 / 7 / 0

morfina rozwiązuje mój codzienny problem pojawiającego się skręta.
  • 166 / 9 / 0

@helli You made my day bro!

Co do tematu - benzo zajebiście rozwiązują mój problem strachu przed przemówieniami publicznymi, co ogólnie może być zgubne biorąc pod uwagę, że w ciągu nie jestem, a wystąpień coraz więcej na horyzoncie, ale nic innego pod tym względem mi nie pomaga i w takich sytuacjach na czysto zawsze wychodzę na debilkę bez względu na wiedzę i przygotowanie :<

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 9 / 2 / 0

Tak, jak najbardziej.
Nie jestem "zawodowym ćpunem", próbuję raz na jakiś czas różnych substancji z w miarę pewnego źródła. Mój pierwszy kontakt z MDMA był standardowy - w klubie. Przetańczyłam całą noc, mimo że ja nigdy nie tańczę, wiec nie miałam wiele czasu na przemyślenia, ale nabrałam sympatii do MDMA i byłam przekonana, że to narkotyk odpowiedni na każdą okazję, nie tylko do klubu.

Przez lata chodziłam do wielu psychoterapeutów i żaden nie mógł mi pomóc. Ani w przepracowaniu przeszłości ani nawet w oddpowiedniej ilości snu bo zapisywali mi jakieś gówna, wychodząc z założenia że moja bezsenność wynika z depresji.

Kolejny mój kontakt z MDMA był nieplanowany i spokojny. Wzięliśmy w dwójkę i poszliśmy na spacer bez większego planu.
Gdybym zrobiła to kilka lat wcześniej, to serio zaoszczędziłabym sobie nerwów latania po psycholekarzach. W skrócie, sama sobie przeprowadziłam terapię. Odkryłam co mnie dręczy, z czym mam problem, na czym muszę się skupić i zdobyłam masę powodów, dla któych warto było zmienić moje podejście.
Potem przez rok nie miałam kontaktu z żadną używką, od tego czasu minęło jeszcze więcej lat, ale to czego się wtedy dowiedzialam na ważności nie straciło ;)
Więc tak, jednorazowa sesja rozwiązała moje problemy i zmieniła moje podejście.
  • 1912 / 269 / 0

Pomogły mi pozbyć się nadmiaru pieniędzy
  • 731 / 142 / 2

Kumpel po jednym razie na MDMA jak przyjechał do Holandii to z takiego wyjącego, bełkoczącego i strachliwego chłopaczka zmienił się w... normalnego typa :D 25 lat na karku ale do wtedy wyglądał i zachowywał się jakby miał maks 15.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 647 uczestników Wejdź na czata