Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 167 • Strona 4 z 17
  • 4 / / 0
pilem niecałe 10-12 porcji i jest spoko, według mnie z płynu wchłania się szybciej i chyba od razu całość, bo ciastka to zalezy jak pogryziesz, większe mniejsze kawałki i wchodzi stopniowo, a jak pijesz i wchodzi to pewnie całość równocześnie (tak na logike), swoją drogą przedawkowanie edibles a palonego suszu to trochę inne efekty co w moim odczuciu dużo gorzej się objawia w przypadku żywności, tzn jest bardziej męczące
  • 2 / 1 / 0
Wypiłem dziś butelkę GreenOutu i fajnie zadziałało. Piłem na pusty żołądek.
19:30 - start
~20:00 - powoli zacząłem coś tam czuć
20:30-21:00 - tutaj już fazka zaczęła mocno wchodzić
21:30-23:00 - peak
00:00 - czułem że zaczyna już powoli schodzić
~01:00 - koniec

Tolerki brak (ostatnio paliłem z 2msc temu). Faza jak po kilku wiadrach, jednak nie wchodzi od razu, lecz stopniowo. Całość trzymała z 4-5h, szczyt około 2h od wypicia. Aktualnie kosztuje 45zł+wysyłka, średnio się opłaca. Jedyny plus, że legal.
  • 6 / 2 / 0
Wszedłem na tę ich stronę i jakaś nowa receptura.
Dziwna sprawa z nimi ogólnie, bo jak wstawili wyniki badań to się okazało że gówno tam tego THC jest przecież...
Coś się zmieniło? Kolega wyżej testował już nową recepturę?
  • 972 / 213 / 0
Jestem w szoku.

Naczytałem się wiele informacji, zwłaszcza gdy produkt był reklamowany na pewnym popularnym portalu społecznościowym, naczytałem się komentarzy typu "jak myślisz że to będzie działać to jesteś idiotą", "to zawiera tylko CBD, nie może działać", "miałeś fazę po tym? lol, to placebo". Sam też tak podejrzewałem więc temat odpuściłem, potem jednak zacząłem czytać opinie ludzi którzy mówili "ej! to działa!" (oczywiście te osoby zostały posądzone o reklamowanie produktu, a ich opinie miały być nierzetelne :P)

Wypiłem jedną buteleczkę po godz 18:00...na pusty żołądek, po godzinie 19:00 byłem tak skuty że nie wiedziałem co się dzieje, w pewnym momencie aż się wystraszyłem "rany, jest za mocno, a to cały czas przybiera na sile". Przyjemnie wchodzi na ciało, bardzo rozleniwia, jest sedacja, jest zauważalne efekt psychodeliczny, muzyka wchodzi przepięknie, z zamkniętymi oczami można "odlecieć", oczy czerwone, jak ktoś jest zapoznany z tematem od razu zauważy że coś nie tak z naszymi oczami. Suchość w ustach. Okrutna gastrofaza po kilku godzinach od przyjęcia, pół lodówki wyczyściłem.

Problemy z koncentracją i zaburzenia percepcji. No nie ma opcji żeby to było samo CBD. Jedyny minus który zauważyłem to brak euforii tak charakterystycznej przy paleniu, gdy zaczyna wchodzić. Tutaj główne skrzypce grało przyjemne zrelaksowanie (do póki nie zaczęło mi się wkręcać że jest zbyt mocno) i sedacja, nastrój był podniesiony, ale na pewno nie można tego zaliczyć do euforii. Ciężko mi stwierdzić jak długo utrzymywało się działanie, bo o północy poszedłem spać, a czuć było że nie zeszło. Dzisiaj rano obudziłem się przymulony i w bardzo dobrym nastroju.
Tolerancja na THC praktycznie zerowa, ostatni raz paliłem kilka lat temu.

Jestem w szoku, gdyby nie ten brak euforii to w zasadzie tak działa mj, dziwie się że nie jest to bardziej popularne tutaj, ot tak dla samych testów, ma to jeszcze gdzieś temat na [H], czy tylko tutaj?
Cena trochę wysoka, ale jak ktoś nie ma dostępu do palenia i chciałby sobie sprawdzić na legalu "jak to jest po marihuanen", nie ma tolerki to jest super.

Dodano akapity dla czytelności | 909
  • 393 / 220 / 0
Kupujecie to normalnie w Necie na swoje dane, czy w tym przypadku też staracie się trzymać dystans? Bo specyfik jest nawet na allegro, odrobinę taniej niż bezpośrednio na ich stronie, do tego kurier za darmo powyżej 100 PLN kusi (mam Smart).
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 380 / 87 / 0
Ten shot jest w pełni legalny. Troche szkoda mi ludzi którzy to kupują, przepłacają w chuj. Jeśli się nie myle to w 3 tematach podałem pełne info jak samemu to to ugotować
:fuj: :fuj: :fuj:
  • 972 / 213 / 0
Pytanie czy można to sobie ugotować legalnie, bo to chyba największa zaleta tego napoju? ;)
  • 380 / 87 / 0
Tak, można to sobie legalnie ugotować
:fuj: :fuj: :fuj:
  • 393 / 220 / 0
Ok, mógłbyś w takim razie pokierować na słowa kluczowe w wyszukiwarce by o tym poczytać? Bo szczerze mówiąc, za nic nie wiem jak na to trafić.

A co do pytania o kupno na nie swoje dane, to już tak mam, że takie growkity grzybowe, dostępne w cleranecie (i z paragonem!) kupuję w "bezpieczny" sposób.

Zaś ten napój traktuje wyłącznie jako ciekawostkę na zasadzie "ty pa, faza na legalu, że sklepu".
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 180 / 10 / 0
jak klepie połowa tego napoju ? bo chciałbym starego przekonac do mj i mu dac połowe tego,bo ciastek z mj nie bardzo idzie załatwic,a to chyba najmocniejsze z legalnych rzeczy.
ODPOWIEDZ
Posty: 167 • Strona 4 z 17
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.