Tramadol - Napady drgawek, padaczka

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 607 Strona 58 z 61
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Na wstępne obawy o rozdygotanie tramadolowe przy małych ilościach polecam najzwyklejszą w świecie MELISĘ, a z kolei nie polecam większych ilości tabaki, tabaka u mnie podbija w sumie fazę, ale w ilościach nie zatykających nos.
Rejestracja: 2017
  • 11 / 1 / 0


Moim zdaniem melisa jest słaba , lepiej serio benzo nawet 1mg xana pomoże

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Plantacja konopi na poligonie wojskowym!

Policja wraz z żandarmerią wojskową zlikwidowała uprawę konopi indyjskich, którą ktoś urządził na poligonie wojskowym. Jej wartość szacuje się na 100 tysięcy złotych.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


Wystarczą jakieś benzodiazepiny i mamy po problemie.
Czy to klon czy diazepam aż do alpry - zawsze uratuje przed napadem drgawek, padaczka.
Rejestracja: 2017
  • 314 / 84 / 0


Z tym alprazolamem bym się nie zapędzał. Ma bardzo słabe właściwości przeciwdrgawkowe, może pomóc do dawek rzędu 400-500 mg, ale wyżej bym nie ryzykował. Tym bardziej, że ktoś tu już opisywał jak dostał napadu po tramie na podkładzie z alprą właśnie.
Rejestracja: 2017
  • 1455 / 289 / 0


ja też polecam do tramadolu benzodiazepiny typowo przeciwdrgawkowe - diazepam, klonazepam. nie tylko chronią przed napadem, ale i mają większe działanie sedatywne, co wchodzi w ładną synergię razem z tramadolem. alprazolam jest raczej przeciwlękowy, dla wzmocnienia pewnie by się nadał, ale przeciwdrgawkowo lepiej wziąć Relanium.
Rejestracja: 2018
  • 232 / 19 / 0


Osobiście używam lewetyracetamu. Jest to lek nowej generacji i przynosi najmniej skutków ubocznych.
Rejestracja: 2019
  • 37 / 5 / 0


Ostatnio pierdolnąłem 1.2 grama Tramalu w postaci płynnej i nawet mi powieka nie zadrgała. Bez benzo, za to z dużą tolerką. Jestem nadczłowiekiem, jeśli rozchodzi się o próg drgawkowy, czy po prostu miałem szczęście?
Rejestracja: 2014
  • 1724 / 389 / 0


@Rumak tak, jesteś nadczłowiekiem, przy każdym takim doraźnym zagalopowaniu się z dawkami i niewylądowaniu na dywanie będąc obsranym i oślinionym przygłupem, sam Nietzsche i Schopenhauer w zastępie anielskiego orszaku będą każdorazowo schodzić z niebios czy tam rezydencji zajmowanej przez siebie w świecie wielkich i gratulować takiemu nędznemu robakowi przeżycia 4-krotności (czy tam 8-x) maksymalnej dawki leczniczej środka, dzięki któremu wielu sobie prędzej tylko ryj rozbiło, a nie się naćpało. %-D

No, ale kulturalnie sprawę ujmując, to Tramal ma swoich fanów i pisałam już raz o swojej teorii na ten temat, więc zamilczę. Dodam tylko, że mnie wytelepało po 400mg na podkładzie z klona, cobyś mógł czuć się bardziej jak Übermensch, ale ja mam spierdolony próg drgawkowy po klonazolamie i jego aptecznym bracie. Zdarzało mi się czasem w desperacji wrzucić do 2g tramca z odpowiednio większym podkładem i nic się nie działo (ale dosłownie nic, "fazy' też nie), a czasem po takiej małej dawce była telepka w eRce, a raczej zastygnięcie wszystkich mięśni, bo mam epilepsję troszkę innego gatunku.
Rejestracja: 2014
  • 299 / 4 / 0


Ja bylem w ciagu ze 3 tygodnie I zarzucilem kiedys 2g ale jadlem codziennie klony a tgo dnia zabraklo skonczylo sie grand MAL,w tym momecie poltora rygodnia a ja juz wale 1400 oczywisci zjadlem z 8 mg klona bo nie chce tego przezyc drugi raz . A moje pytanie jesli jem dlugo klony I slabiej dzialaja przez tolerke to do takich mixow ladowac wiecej klona ostatnio bralem 800 wczoraj ale nie czuje nic takiwgo jak zaczynakem ciag I walnalwm "400, taak jak ktos mowil oplaca sie przerwy np brac pare dni I 2 tygodnie przerwy .Pozdro.Dadam ze pare lat temu przed ostra padaka nie mialem zadnych drgawek ani objawow poprostu urwal mi sie film I obudzilem sie w szpitalu. Naepsze w tym wszystkim ze mowie lekarzowi ze przedawkowalem trama. A on do mnie ze tramal nir powoduje Padaczki. Sory za bledy wygrzany jestem I pisze na tel :liść: :liść: wczoraj jadkem MDMA I po kilku godzinach jak puszczalo walilem 800 mg trampka na podkladzie klonow. %-D
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Zauważyłem że podczas fazowania na tramadolu podczas zbliżania się do granicy niebezpieczeństwa najlepiej na mnie działa lek o nazwie DEPAKINE CHRONO (Kwas walproinowy , Walproinian sodu) w dawce od 500 do 800. Krótka drzemka i zdrowy. :krowa: :patrzy: :tabletki:
Posty: 607 Strona 58 z 61
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości