Najsilniejsze leki na sen przy bezsenności

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 1 / / 0

Potrzebuję Waszej rady. Cierpię na bezsenność i ... nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jakiś czas temu byłam u psychiatry, dostałam fluoksetynę 20mg/dzień na depresję i niestety hydroksyzynę. O ile fluo działa na mnie zajebiście i mega podkęca, szczególnie w połączeni z kawą, to z hydro już po pierwszym użyciu zdałam sobie sprawę jakie to gówno, a Wasze posty tylko mnie w tym utwierdziły. 50mg mnie nie rusza kompletnie. Podobnie mam z relanium, 10mg - nie ma szału; 20mg - jest całkiem spoko, ale nie mam do tego ograniczony dostęp. nasennie brałam już kiedyś pramolan, nie pamietam w jakiej dawce, ale też była lipa. Teraz wzięłam 100mg hydro i 10 relanium (10 relanium + 50 hydro/ po 15 minutach kolejne 50 hydro). Minęła godzina i oprócz lekkiego spowolnienia nic nie czuję.
Potrzebuje czegoś co w krótkim czasie "zwali mnie z nóg" i co będę mogła podkręcić mojemu psychiatrze, który raczej rozważnie dobiera mi leki.
  • 5690 / 442 / 0

[mention]sinavan[/mention]
Jak chcesz coś co szybko zwali ciebie z nóg to midazolam + klonazepam. %-D

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Łódź: 39 zatrutych dopalaczami tylko w tym miesiącu

W ubiegłym roku odnotowano o 33 % więcej zatruć dopalaczami niż w roku 2017 W tym miesiącu na oddział toksykologii z powodu ich zażycia trafiło już 39 osób.
  • 350 / 21 / 0

Mam pytanie odnoście leków typu neuroleptyki (chlor), amitryptylina itp. Jak wpływają na hydraulike mężczyzny? Bez leków a nawet na amitryptylince miałem dzień w dzień nocne i ranne namioty jak wstawałem a od jakiegoś czasu już rzadziej, odstawiłem amitryptyline i jak pare dni jechalem na czysto, nocne erekcje wróciły. Po zolipiklonie też bywały ale w mniejszym stopniu. Czy te leki wpływają na potencje? Chlor chyba napewno wpływa negatywnie
  • 5690 / 442 / 0

Ktoś wspomniał o olanzapinie albo risperdalu ? Czy haloperidolu ?
W dość wysokiej dawce te neuroleptyki bardzo dobrze usypiają.
  • 350 / 21 / 0

A po tej olanzapinie jest jakaś faza?
  • 1709 / 126 / 0

Nie ma, tylko zmuła.
  • 5690 / 442 / 0

23 grudnia 2018rooney pisze:
A po tej olanzapinie jest jakaś faza?
Ma działanie przeciwpsychotyczne i do tego silnie usypia.
  • 1174 / 46 / 0

1. Chlorprotixen
2. Olanzapina
3. Rysperydon (tylko na początku brania)
4. Mirtazapina
5. mianseryna

Z z-drugs to:
zolpidem
zopiklon

Z innych leków (do poczytania)
Usypiał mnie baklofen.
  • 819 / 110 / 0

Moim zdaniem chroniczna bezsenność nie jest na kilka dni tabletek, i trzeba się podleczyć, nie w szpitalu, ale nawet w domu, tylko najpierw trzeba wiedzieć gdzie robi się błąd powodujący tą bezsenność lub zbadać się bo może bezsenność jest organiczna z powodu braku tego czy tamtego. To taka prosta porada, a nie fachowa wnikliwa opinia.
  • 7 / 1 / 0

Hej. Potrzebuje rady.. bralam juz troche lekow.. mirtazapina, po ktorej czulam sie ogolnie najlepiej i dobrze spalam, tritico .. malo efektywne, quetapinum( przez pierwsze 3 tyg byl suoer potem przestal dzialac) w sumie mirtazapina jest najlepsza ale ma jedna wade... przytylam po niej 10 kg .. i zaczelam miec wyjebane na to co jem, co robie jak sie prowadze... jest jakis nieuzalezniajacy lek oprocz mirtazapiny ktory ma takie samo dzialanie nasenne ale spowoduje ze nadal bede niejadkiem?
Odstawilam mirtazapine tydzien temu... i na 3 dzienjuz dopadla mnie bezsennosc... pare dni puzniej uczucie niepokoju.. co wlasciwie mi nie przeszkadza bo pomaga w utrzymaniu diety byle tylko sie bardziej z czasem nie nasililo.
Macie jakies rady? Myslicie ze ziola mi pomogą? W polaczeniu cdb moze?

scalono/reisende

Dodam ze bez lekow to sie czuje caly czas jak na amfie.. suchosc w ustach, pobudzenie, budyn w glowie, niepokuj w klacie, bezsennosc.. i no wiecie.. kto bral amfe to wie..ja amfy juz od 10 lat nie biore, ale kiedys to sporo szlo
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata