Najsilniejsze leki na sen przy bezsenności

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 2164 / 393 / 0

A ja nie polecam neuroleptyków nasennie, fakt faktem - ścinają 10x lepiej niż benzo i zabawki "z", ale... no właśnie, można spać i 48h, a ponadto budzić się z niezabijalną niczym apatią.
  • 217 / 1 / 0

Oj ile bym dała aby móc spokojnie przespać 48h :-D A jaki wdzięczny byłby mój organizm!

Tylko raz miałam przygodę z takimi substancjami i dosłownie, przez równe 24 godziny, nie mogłam się podnieść z łóżka, bo od razu opadałam na nie z powrotem, potem budziłam się znów za 20 min i w kółko to samo :wall: Ale to po prost podebrałam komuś leki z ciekawości a nie próbując rozwiązać poszczególny przypadek jak np. zjazd na stymulantach :moody:

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Sąd utrzymał karę wobec kurierów, którzy na wielką skalę przemycali narkotyki

Skazani przewozili je w żołądkach, za udany transport dostawali około tysiąca euro. Wyrok jest prawomocny.
  • 9 / 1 / 0

Jestem po 6 tygodniach na relanium, zaczynałem od 20-40mg/dzień - schodziłem dość dobrze do 2/4mg/dzien, potem przeszedłem na Ketrel + lekkie wspomaganie relanium. Początkowo 50mg zwalało z nóg, potem wszedłem na 75 i też było ok, ale od kilku dni Ketrel w ogóle na mnie nie działa. Przyjąłem ponad 100mg i w zasadzie lekkie otępienie ale snu nic, wspomogłem to 5mg diazepamu i jakoś poszło o 2 nad ranem. Teraz wziałem 20mg diazepamu i dalej nic. od 4 godzin zero chęci spania. Alkoholik nie pijący od 2 miesięcy. Co polecacie, żeby dobrze się wyspać, ale musi działać szybko i skutecznie. Będę wdzięczny. pzdr. PS. Jestem w trakcie brania Escitilu - po pierwszym dniu.
  • 2164 / 393 / 0

Escitalopram być może powoduje u Ciebie bezsenność. Przeczekaj początkową fazę rozkręcania leku, albo zwiększ kwetiapinę o 100-tkę, nic nie powinno się stać.
  • 9 / 1 / 0

Dzięki, zobaczę jak wyjdzie.

A co sądzisz o zolpidemie?

wycięłam cytat postu wyżej - aired
  • 2164 / 393 / 0

"Z" drugs, w tym zolpidem, są znacznie słabsze nasennie aniżeli neuroleptyki.
  • 294 / 8 / 0

23 lutego 2017spaaaac pisze:
Dzięki, zobaczę jak wyjdzie.

A co sądzisz o zolpidemie?

wycięłam cytat postu wyżej - aired
Odpuść, z oczątku fajnie uśpi, ale nie na długo, a łatwo się wpieprzyć, bo silnie uzależnia.
  • 1015 / 36 / 0

Kwetiapina 25mg w postaci tabletki zapita browarem to nasilniejsze kombo z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.
  • 2948 / 369 / 0

zyprexa czy jakoś tak jest podobno dobra
  • 9 / 1 / 0

23 lutego 2017SpalamTo pisze:
Kwetiapina 25mg w postaci tabletki zapita browarem to nasilniejsze kombo z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.
Przy uzależnieniu od lakoholu to takie mixy chyba odpadają ;)
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata