Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 4 z 5
  • 2180 / 209 / 210
To współczuję, bo jeżeli mówisz teraz bezpośrednio o melatoninie, to ryjesz sobie tylko naturalną produkcję, która jakoś mega szybko też się nie regeneruje. Odbije się to z czasem na zdrowiu.
deep mod
  • 4390 / 669 / 0
To nie będę już bral tak dużej dawki, 1mg będę brał.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 2390 / 346 / 0
Glistnik jaskółcze ziele....mocniejsze dawki niż 2-3 łyżeczki....mnie znokautowało tak że miałem odbicie w stronę euforii wyspania graniczące z poziomem oświecenia neurologicznego....2 dni przyzwyczajać musiałem otoczenie do zmienionego nastroju bo każdy już zaakceptował że jestem mieszanką żółwia i misia koali. Na mnie podziałało wzorowo efektownie, nie wiem jak u innych wyglądało by stestowanie.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2180 / 209 / 210
@serotoninowy zejdź sobie do 0,5 i stosuj, z czasem będzie to dla CIebie normalna dawka i powinna działać bez jakichkolwiek dodatkowych rzeczy.
deep mod
  • 2390 / 346 / 0
BTW. trochę z tą melatoniną nietrafione, bo temat jest o ziołach.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 1967 / 368 / 0
Ja czasem przed snem biorę 2 nasionka datury,rozgryzam drobno i trzymam parę minut przy dziąsłach i potem połykam.Zauwazalnie lepiej zasypiam.Mam obczajona moc nasion i przy 5 pojawia się deliryczny klimat,bez halucynacji ani coś.Przy dwóch nie odczuwam żadnej zmiany percepcji.Dodatkowo zdaje się,że są żywsze sny.

Nie wiem,czy można to podpiąć pod zioło,ale naturalny specyfik..
widzialem nieskonczonosc
  • 916 / 182 / 0
Szyszki chmielu 🥳
  • 2180 / 209 / 210
I to serio piszesz? Przecież piwko i inne specyfiki zajebiście spłycają sen, przez co staje się on gorszej jakości. Akurat coś o tym wiem, bo regeneracja wtedy u mnie była na poziomie zero, do tego fatalnie się czułem i sypiałem gorzej niż aktualnie. Wszystko przez alkohol.
deep mod
  • 916 / 182 / 0
Jak pijesz do mojego postu to już ci tłumacze, że chmiel jako surowiec roślinny nie ten z piwa, ma biegunowo inne działanie niż alkohol.
Tu cytat z opracowań dr Różańskiego.
"Szyszki chmielu – Strobilus Lupuli oraz lupulina (lupulinum) wywierają wyraźne działanie uspokajające, nasenne, rozkurczowe i przeciwlękowe."
Na forum jest obszerny artykuł na temat pozytywnego wpływu szyszek na sen i nie tylko.
Sam korzystałem i potwierdzam że działa na sennie i mocno uspokajająco.
  • 1967 / 368 / 0
Próbowałem i też czułem działanie uspokajające.
widzialem nieskonczonosc
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.