Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 2 z 5
  • 38 / 3 / 0
Kiedyś wypiłem duużą ilość melisy ( brałem też w tym czasie benzo ) i mnie zmiotło w moment.
  • 2390 / 346 / 0
Przy dłuższych przerwach między naparami, da się wywołać stan nieomal psychodeliczny, ale już na 2-3 dzień jest on znacznie słabszy, dlatego nie jest głośno o ziołach jako używka na regularne loty.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 120 / 6 / 9
Melisa jest zajebiście chillująca. Idealnie mi się po niej zasypia, tak hipnotyzująco. Tylko trzeba ją strzelać rzadko i w bardzo dużej dawce. Najlepiej z własnego zbioru, suszona na zimno. Kupna melisa ma bardzo mało olejków eterycznych i nie działa na mnie praktycznie wcale.
Minusem jest, że takie ilości działają mocno moczopędnie, do tego następny poranek jest trochę zmulony...
  • 173 / 26 / 0
Zależy na co konkretnie. Na zaśnięcie krople walerianowe się najlepiej nadają z tego co wypróbowałem do tej pory, za to na utrzymanie snu przede wszystkim dziurawiec czynił cuda i jeszcze mulungu jakoś pomaga i nawet ciekawy stan dostarcza przy zasypianiu.
  • 2390 / 346 / 0
Ja po nocy przespanej tak pół na pół, wypiłem mocny napar z malinowego ziela, nie wiem jakim sposobem i co to bezpośrednio wywołało, ale mam wrażenie że zmicrodosowałem LSD. Tzn nie mam bomby z halunami tylko taki utrzymujący się długo wzniosły nastrój
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 413 / 24 / 0
Czyli z lisci malin?
  • 2390 / 346 / 0
liście i łodyżki przylistne, takie drobne, nie same liście 100%. posiekane wszystko.

@Adm
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 174 / 21 / 0
Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że Gotu kola bardzo przynajmniej w moim przypadku uspokaja i zarazem łatwiej zasnąć. Na mnie tak działa, a gdzieś czytałem że ciężko po tym zasnąć.
  • 2390 / 346 / 0
i dzisiaj podobniem może nie psychodela, ale po spaniu w nocy na raty (świadomie, celowo)
znowu zrobiłem herbatkę z suszu malinowego, plus dziurawiec, i jakby inaczej, btw , słucham do tego klasyki massive attack. Malina może nie tyle usypia co rozluznia i usuwa nadmierne zmęczenie IMO.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 1187 / 206 / 23
kozłek (nalewka)>melisa>rumianek
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 2 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.