Najlepsze opio doustnie?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Witam, jak w temacie, chciałabym się poradzić bardziej doświadczonych i obeznanych kolegów i koleżanek, jakie opio najbardziej klepie przy podaniu doustnym, póki co jadę na kodzie, ale chciałabym może przerzucić się na coś innego. Temat proszę przenieść do odpowiedniego wątku w razie czego, bo jestem totalnie nowym użytkownikiem i za błędy przepraszam. :'(
  • 926 / 122 / 0

oksykodon ma całkiem wysoką biodostępność doustnie. samo działanie również kapitalne.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Im mocniejsza „trawka”, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia psychozy

Zanim zapalisz rekreacyjnie skręta, zapoznaj się z wynikami najnowszych badań dotyczących tej używki.
  • 294 / 19 / 0

Każdy ci tu powie,że oksykodon,to też jest tak,że Polsce nie ma np vikodinu(nie jest rejestrowany) i nie ma wiele opcji.
  • 6303 / 538 / 0

• 5382 / 527 / 0

Kolejnym krokiem mogłaby być Dihydrokedina, ale coś czytałem o wycofaniu ze sprzedaży (nie wiem całkowicie, czy konkretną dawkę).

Jeśli nie ona, to oczywiście Oxy.
  • 8 / 3 / 0

Mam 80mg oksy. Jak najlepiej zaaplikować. Nie mam tolerki. Jak dawka na pierwszy raz będzie dobra? Dopiero rozpoczynam przygodę z opiatami :)
  • 22 / / 0

W mojej opinii dla początkującego kodeina lub tramal. A dla tych co już ich nie klepie oksykodon dihydrokodeina. Zawsze moz a pod jezyczek lub w nosek buprenorfine %D
  • 1081 / 82 / 0

09 lutego 2019Pan Horacy Mccycek pisze:
Mam 80mg oksy. Jak najlepiej zaaplikować. Nie mam tolerki. Jak dawka na pierwszy raz będzie dobra? Dopiero rozpoczynam przygodę z opiatami :)
40mg oral

Fani od bezpieczeństwa będą Ci pierdolić że 20mg, ale jest szansa że będzie mocno średnio i zmarnujesz materiał. Trzymaj sobie ewentualnie kubek kawy w pogotowiu i chilluj przy czterdziestu
  • 1671 / 229 / 2

Żeby dobrać odpowiednie opio, przede wszystkim napisz, czego oczekujesz od nich. Czy zajebania się do nieprzytomności, czy przyjemnego czilu i euforii.
  • 8 / 3 / 0

Na początek chciałem poczyliować. Żeby zobaczyć jak to jest. Zajebać się ewentualnie w jakiś gorszy dzień bądź na zjebie XD
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata