Najlepsze leki przeciwlękowe

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 37 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0


Dodałbym kwetiapinę, niskie dawki ( do 25ciu mg ) . Benzodiazepiny ( diazepam, alprazolam ) - warto się zastanowić i wejść w dział "benzodiazepiny" , zapoznać sie z skutkami ubocznymi.
Rejestracja: 2017
  • 11 / / 0


Mi po 3 latach przestala dzialac paroksetyna ktorą nadal biorę, wrocilo tak z takimi lękami i myslami natrętnymi i depresją ze czuje się jak w jakiejs psychozie, silne mysli samobojcze... teraz lekarka dodala mi pregabaline za moją sugestią, wziela 150za wizytę, nie wychodzę z domu, lezę tylko i ciagly lęk i natretne mysli ze juz z tego nie wyjde... w szpitalu bylem ale wypisalem sie po poltora tygodnia, dawali mi tam cloranxen 3 razy dziennie i dodali do mojego paro 2mg risperidonu na wieczor, naczytalem sie ze to gowno i nie bralem po wyjsciu ze szpitala, czuje się bezsilny, dlugo tak nie pociągnę, codzienne pieklo :(((

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Legalizacja marihuany na wyspie Jersey. Ma przyciągnąć turystów

Sposobów na przyciągnięcie turystów jest naprawdę wiele. Jedni dają poczęstunki, inni rabaty na hotele, a jeszcze inni – legalizują narkotyki. Szczególnie łasi na tego typu atrakcje są przyjezdni, którzy w swoim kraju nie mogliby sobie pozwolić na zapalenie trawki.
Rejestracja: 2016
  • 2179 / 399 / 0


Próbowałeś trójcyklicznych leków antydepresyjnych (TLPD) lub inhibitorów monoaminooksydazy (MAOi)?
Rejestracja: 2017
  • 11 / / 0


[mention]misspill[/mention] nie w szpitalu nie chcieli mi odstawic paro, i ostatnio psychiatra tez nie chcicla, dodala mi pregabaline za moją sugestia, za to wziela 150zl... a ja juz nie wyrabiam, stan beznadzieji, natretne mysli ze tak mi zostanie, depresja, ciagly lęk i strach o przyszlosc, mysli samobojcze, bralem tylko i nadal biorę paroksetyne, czuję ze jestem beznadziejnym przypadkiem, 12 grudnia mam jechac do krakowa babinskiego, moim problemem stalo sie chyba tez obsesyjne myslenie ze mi nie pomoze nic juz ani leki ani w tej klinice... czuje się codziennie jak w piekle, to az boli :'( :'( :'(

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2017
  • 12 / 1 / 0


Czy jest jakikolwiek lek przeciwlękowy, który ani nie jest klasycznym antydepresantem, ani benzo? Brałem setrę, ale odstawiłem, bo miałem libido na poziomie kalarepy. Alpre biorę doraźnie na tzw. Wyjątkowe okoliczności. Jest jakaś alternatywa dla tych środków, taka do codziennego brania?
Rejestracja: 2018
  • 260 / 32 / 0


[mention]Mogadiszu[/mention] Oczywiście, że jest. Najlepsza na lęki jest politerapia dwoma lub trzeba substancjami. Od siebie proponowałbym opipramol (pramolan) 100mg-50mg-100mg na lęk wolnopłynący i uspokojenie ciała, propranolol w niskiej dawce 10mg-10mg-10mg na uspokojenie pikawy, obniżenie wpływu adrenaliny na serducho i ogólnie na jego bardzo dobre działanie w PTSD (poczytaj artykuły na jakiej zasadzie) oraz pregabalina 150mg-150mg-150mg na rozluźnienie jako substytucja benzodiazepin.
To tylko moja rada, sam musisz iść do psychiatry i zaproponować mu takie leczenie. Myślę, że jeśli jest ogarnięty i powiesz mu że SSRI nasilają Ci tylko objawy albo zobojętniają nie usuwając lęku to przepisze Ci powyższe combo. Polecam.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2011
  • 6395 / 557 / 0


Nie ma to jak benzodiazepiny, od biedy tez się nada pregabalina i niektóre antydepresanty.
Posty: 37 Strona 4 z 4
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości