ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 10 z 14
  • 2910 / 774 / 5
Zazwyczaj jest samo MDMA. feta w pixach w tych czasach to rzadkość, a vendorzy zazwyczaj piszą o takim dodatku.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 46 / 5 / 0
Nigdy nie zapomnę ubiegłorocznych piguł, niebieskie, prostokątne, na jednej stronie wizerunek czegoś w stylu Hulka (?), Na drugiej napis beast mode on. Najpierw delikatne, pluszowe wejście i ogromna chęć przytulania, potem jazda na parkiet i tańczenie do muzyki jakby ciało i dźwięk były jednym i tym samym. Jak już największy power trochę opadł, można było dosłownie zapaść się w kanapę z cudownym uczuciem błogiego spokoju i szczęścia. Na drugi dzień piękny afterglow i lekkie zamulenie. Na żadnych innych dropsach już nigdy więcej nie czułam aż tak pięknego stanu, a brałam naprawdę okazyjnie i różne rodzaje. Nigdzie już nie mogę ich dorwać, a czarodzieja który takie cuda skądś kitrał zwinęli smutni panowie. Ciężkie życie.
  • 568 / 255 / 0
Też najlepiej wspominam niebieskie jakieś, może to były nawet te same? Zrobiłam sobie roztwór do iv. walnęłam dwie w pompce (fajna purpurka z krwią powstała), wystrzeliło mocno, szybko, intensywnie i szybko zgasło. Piguły lepiej jednak łykać, choć tamten eksperyment zaliczam do udanych.

Jakie znacie piksy o barwie niebieskiej?
  • 58 / 5 / 0
Niebieskie Supermany i facebooki
  • 8 / 1 / 0
Najlepszy dropsy jakie jadłem to te z lat 2005-2010

Superman
Podwojna wiśnia
Pentagram
Motylek
Armani
Serce
Celtycki krzyż

Kazda koloru białego
Uwaga! Użytkownik FluoroColoro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 469 / 37 / 0
DHL 350mg, to był taki hit, że ludzie nadal tęsknią za nimi
  • 18 / 7 / 0
Jedna z najlepszych jakie w życiu jadłem, to była sztabka złota/gold (199,99mg). Tylko raz w życiu miałem okazję ją stestować, a było to może 2/3 lata temu, ale zapadła mi w pamięci jako definicja dobrej, typowej piguły. Albo miałem mniej zrytą głowę i cukierki jakoś lepiej działały.
Uwaga! Użytkownik speedygonzales47 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8 / 1 / 0
Wystarczy ze piguła byla na MDA zamiast MDMA
Lub MDMA z MDA i już robila kosmos i ta noc zapadała w pamięć na resztę życia :)
Uwaga! Użytkownik FluoroColoro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 568 / 255 / 0
@FluoroColoro
Podwojne wisienki też pamiętam, do tej pory i na zawsze w mym sercu🍒
  • 238 / 13 / 0
Warner Bros zolte ayeeeeeeeeeeeeeeee
Uwaga! Użytkownik Pompejszyn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 10 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.