ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 13 z 14
  • 171 / 25 / 0
22 stycznia 2021DelicSajko pisze:
Te o
obraz_2021-01-22_204032.png
Pięknie. Właśnie myślałem o jelly beanz :mniam: .
W ogóle troche mnie nie było na forum i widzę, że mój temat się nawet rozkręcił xdd.
Uwaga! Użytkownik Sk4Zii nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Plomo żółte naprawdę mega faza
  • 773 / 178 / 0
Zjadłem dziś jakieś żółte cuś nie widziałem dokładnie co to bo przez alkohol miałem w to wyjebane po prostu wziąłem i połknąłem ale wyjebało mnie tak kurewsko mocno że miałęm wrażenie że z mózgu robi mi się pierdolony kisiel, ale pozytywnie wsio
"Ta, może dlatego mówią mi: "weź no lecz się"
Ja, jeszcze pokażę im swoją lepszą wersję
Niech no wezmę coś - szczęście ląduje w przełyku
Dragi to lekarstwa, tylko w innym języku"
:płacz:
  • 4 / / 0
Moja ulubiona piguła to redbull , ale to ma pierdolniecie
  • 3 / / 0
05 stycznia 2021punelektryk pisze:
Ostatnio spotkałem się z pewnymi fajnymi dropsikami. Bardzo małe, koloru jasno-brzoskwiniowego z ciężko odczytywalnym wytłoczonym logiem, któremu dość długo się przyglądałem lecz nadal do tej pory nie jestem w stanie stwierdzić co ono przedstawia. Także można stwierdzić, że no name'y. Na jeden dobry trip wystarcza mi dosłownie połówka, a efekt wchodzi po około 30 minutach bardzo subtelnie i wraz z każdą minutą rośnie by w końcu w beztrosko wolno płynącym czasie, w którymś momencie uderzyć i dać czysto emkowy plusz. Trzyma jakoś od 2 do 4 godzin, a zjazd nie jest jakiś straszny. Raczej takie typowe wymęczenie łażeniem w to i we wte połączone z zaburzonym snem (ciężko zasnąć, wybudzanie się co godzine lub dwie). Moja tolerka jest standardowa, nie biorę nigdy więcej niż połówkę lub czasami w wyjątkowych sytuacjach całą jedną i robię co najmniej 2 tygodnie przerwy. Najbardziej jedynie zastanawia mnie to co miało miejsce ostatnim razem kiedy doznałem flashbacku. Nie trwał zbyt dlugo, ale był dosyć intensywny i co ciekawe nastąpił jakoś trochę ponad tydzień od ostatniego wzięcia. Też mieliście coś takiego? No i jeśli kogoś by to interesowało to owa piguła też dobrze wchodzi pokruszona zażyta donosowo. Spływ jest do przełknięcia i zapicia, nie zapycha zbyt długo nosa i w mig następuje wejście. Czasami stosuję tego typu praktykę w ramach dorzutki, Jeśli ktoś również spotkał się z tym dropsem to proszę o odzew, bo jestem ciekaw ile on może mieć mg MDMA ;)
Jeśli logo symetryczne (coś jakby skrzydła) to miałem okazję kiedyś testować. Co tu dużo mówić, są ok, jednak bez dorzucania raczej słabo. Jak dla mnie to minimum z dorzutką do calaka po około godzinie, no chyba że ktoś lubi tak delikatnie - no to piguła dla niego stworzona.

Co do tematu przewodniego, moimi ulubionymi były ciemno szare granaty. Jakże to idealnie wjeżdżało... :ojeju:
  • 1 / / 0
Moje najlepsze cuksy to pomarańczowe Donaldy Trumpy 2018 z Lloret de Mar.
Faza wchodziła w 20-30min i trzymała jakies 4-5h. Cała noc ostrej biby w klubach. Coś pięknego. Wyostrzone zmysły słuchu. Płynięcie z muzą. Pełna perfekcja. :extasy:
  • 112 / 17 / 0
Czerwone i fioletowe chupa chupsy 2016 - Głębia efektu i czysta faza, calak.
Nie to co te paniszery po których sie zasypia.
what are we to do with an elf ?
  • 25 / 1 / 0
Rolex
tabsy dzielone na pol
okolo 200 mg
popijam najczesciej sokiem pomaranczowym, woda, zdazalo sie napojami gazowanymi np. cola-nie polecam. Ogolnie chce sie rzygac i no.
wyglad-logo rolexa koloru kremowego podspodem szary.
  • 2 / / 0
Jasno-niebieski Facebook, myślałem że już działa po 30 minutach, ale się myliłem bo po 20 minutach miałem wystrzal w głowie i zrobiło się ciemno a potem stałem się lekki i miałem chec gadania z ziomkami, słuchać muzyki, i słyszałem kolory i widziałem dźwięki. :tabletki:
  • 1 / / 0
Od kąd pamiętam najlepiej bawiłem się na różowych chupa chupsach. Do tej pory je wspominam i żałuję że nie moge ich nigdzie znaleźć.
ODPOWIEDZ
Posty: 138 • Strona 13 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.