Najlepsze benzo RC

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Najlepsze benzo rc

36%
etizolam
60
14%
flubromazepam
23
7%
flubromazolam
11
3%
diklazepam
5
36%
clonazolam
61
1%
pyrazolam
1
2%
deschloro etizolam
3
3%
fenazepam
5

Liczba głosów: 169

• 46 / / 0

etizolam bo jedno z moich pierwszych potem flualpra
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 164 / 0

Weź wszystkiego po 10 i się wpierdol, potem w temacie odstawianie będziesz pisal. Wybierz kurwa po 1-2 krotko i dlugodzialajacych i tyle w temacie. Ja bym z krótkich sprobowal clonazolamu i flualpry, z długich diclazepam- to chyba jedyna dluga z twojej listy. flubromazepamu nie ma? Tak, ze biorac po 10 każdej to szybka droga do wjebania.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Nie lubił kolegi z pracy, więc podrzucił mu amfetaminę i powiadomił policję, że nią handluje

Konflikt z kolegą z pracy sprawił, że 43-latek podrzucił woreczek z amfetaminą do jego buta. N
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Nie kupuje ich żeby jeść jak cukierki.
Z resztą w razie czego mam pregabaline i GBLa. Za przesyłkę płaci się 50, wiec wolę zrobić zapas na przyszłość;)
Mam dostęp praktycznie nielimitowany do Xanaxu, estazolamu i pare pak klona tez by się znalazło ale nie zbyt mi siedzą, dlatego zainteresowałem się RC.

Ps. Co Ty taki agresywny? Miales taka sytuacje?
  • 1774 / 139 / 0

Dla mnie bezapelacyjnie Flubromazepam. Świetnie wycisza, odpręża, nie zamula. Bardzo długi czas działania. Nadaje się jako podkład do mocnych stimów, zwłaszcza pirolidynoketonów. Dla mnie dawka startowa to 4 mg, dzienna - max 8 mg. Szkoda że nie ma go na rynku :-(
Ale chyba wciąż legalny?
  • 1174 / 188 / 7

Legalny jest chyba, widziałem u paru vendorów. Jak dla mnie na sen najlepszy Klonazolam, na co dzień flualpra, miks z kodą albo maczaną to coś pięknego.
  • 879 / 182 / 0

• 4230 / 594 / 16

Clonazol.
To benzo stworzone do ćpania, a nie leczenia.
Zastosowanie rekreacyjne przewyższa te medyczne.
  • 244 / 3 / 0

Dużo poleceń flualpry, a w temacie o tej benzo sporo ostrzeżeń, że mocno depresyjna przy odstawce nawet po 4 dniach brania. To czy taka dobra jak skutki odstawienie potrafią przewyższać działanie medyczne/rekreacyjne? Po miesiącu klona branego rekreacyjnie i łączonego z alko doszedłem do siebie w 2 tygodnie, a flualpra w dawkach terapeutycznych potrafi po kilku dniach pokazać odbicie. Nie mam porównania do innych benzo rc, ale każda apteczna była łagodniejsza przy odstawce od flualpry, natomiast działaniem rekreacyjnym nie odstaje od innych bo potrafi być amnezyjna.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Zamówiłem 70 tabsow rc od clona po eti...
Czemu to do chuja na mnie nie działa?

Ps. Xanax apteczny też nie rusza ni chuja.
  • 244 / 3 / 0

W dużych dawkach Cie nie usypia? Musi działać, ale jak nie czujesz stresu, napięcia, nieśmiałości to benzo ciężko wyczuć.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata