Najlepsze benzo RC

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Najlepsze benzo rc

36%
etizolam
61
13%
flubromazepam
23
6%
flubromazolam
11
3%
diklazepam
5
36%
clonazolam
62
1%
pyrazolam
1
2%
deschloro etizolam
3
3%
fenazepam
5

Liczba głosów: 171

Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 22 / 0

Flubromazepam - uniwersalny, przyjemny i długo działający. Drugie miejsce to clonazolam, potężny, mocno rekreacyjny, ale tylko dla zaawansowanych i ogarniętych użytkowników.
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 19 / 0

etizolam moim zdaniem ,da się funkcjonować normalnie w przeciwieństwie do clonazolamu

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

"Ampułka" zmuszał chemika-hobbystę spod Opola do produkcji narkotyków

...ten zaś testował gotowe produkty na sobie. Zapadł wyrok w sprawie.
Użytkownik zbanowany
  • 2029 / 122 / 0

na sen cos lepszego od f-zolamu? do stimow strasznie sie u mnie sprawdza, jednak lekkim minusem jest dość długi sen i zamulenie po wstaniu, moze cos jest pod tym względem krócej działającego?
  • 71 / / 0

Czyli frubromazepam najszybciej usypia? Czy coś z RC benzo usypia szybciej?
Dodam, że Bromazepam oryg. usypiał mnie słabo, a wywołał po miechu, dwóch drżenie powiek (odstawiłem, znikło).
Poza tym dla mnie na sen to trzeba torpedy, np. 40-50mg Lorafenu oryg + 4 piwa %-D
  • 188 / 36 / 0

• 1015 / 39 / 0

1. clonazolam - za moc
2. alprą i eti - za prospolecznosc
3. Clonazepam - uniwersalny jak chuj.
4. Flubromazepam i diazepam za możliwość odstawienia wyżej wymienionych.
  • 196 / 29 / 0

probowal ktos miksu clonazolamu z eti? zastanawiam sie czy ich roznice w profilu dzialania zlacza sie ze soba, czy bardziej przytlumia wzajemnie? miks klonow z alpra ludzie bardzo polecaja, to sa substytuty, no ale wlasnie...tylko substytuty
  • 71 / 5 / 0

Bralem z rana clona a z wieczora, eti na to wyraznie zmulał do snu.Miks dobry ale lepszy sam klon energetyczny po wyrobieniu tolerki a eti jakby zamula faze po klonie.Takie moje odczucia
  • 52 / 1 / 0

Przerobiłem 70mg etizolamu w ostatnich 2 miesiącach, wyłącznie terapeutycznie na lęki i fobie i teraz z racji że mi sie on kończy to musze dokupić sobie jakieś rc benzo i tutaj pytanie czy dalej eti czy może clonazolam w niskich dawkach działałby terapeutycznie tak jak eti, ale jednocześnie długotrwale? W eti boli mnie krótki czas działania strasznie, te 3 godziny i trzeba dorzucać żeby podtrzymać efekt.
  • 157 / 2 / 0

A co powiecie o flualprazolamie?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata