Najlepsza Indica

Działy bezpośrednio dotyczące uprawy konopi

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Jaka odmiana najfajniej wpływa na ciało i jest mocna?

Najlepiej osoby mające styczność z coffeshopami :gun:
  • 8740 / 1177 / 0

Nie miałem wprawdzie styczności z coffeshopami, ale polecam wszystko z "Kush" w nazwie.
Z odmian, które najlepiej wspominam w kontekście oddziaływania na ciało był klasyczny Afghan Kush, który pewnie nie widnieje w ofertach. Super jest też Master Kush, OG Kush, Blueberry Kush (ten szczególnie dobry na spanie).
Świetnie działa również Northern Lights.
Są to jednak odmiany już dość starej daty i nie mam pojęcia, czy dostępne w coffeshopach. Generalnie czyste Indica nie różnią się jakoś bardzo w działaniu - efekt jest prawie zawsze ten sam : ) To bardziej Sativy i Hybrydy wnoszą nieprzewidywalność.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Wysyp pacjentów po dopalaczach. Jeden z nich wyrywał znaki drogowe

Nawet 10 pacjentów dziennie trafia do kliniki ostrych zatruć przy ul. św. Teresy. Tak jest od kilkunastu dni po ponad trzymiesięcznej przerwie, kiedy to trafiało tu najczęściej nie więcej niż troje zatrutych dziennie. Jeden z pacjentów, który niedawno tu trafił, został zatrzymany, gdy wyrywał znaki drogowe na ulicach Łodzi. Mężczyzna był bardzo pobudzony.
  • 37 / 3 / 0

Afgan kush masakrycznie mocne palenie
  • 378 / 31 / 0

Shiva Shanti II
White Diesel Haze i nie żyjesz
Ogólnie guru w Holandii,który już od bardzo dawna sprzedaje nasiona na cały świat i ma najlepsze geny i posiada coffeshopy,wygrał najwięcej Cannabis cup jest kolo z sensiseeds,bo siedział w tym biznesie,jak Polska była za komuny.Jezdził osobiście po murzynach,plenieniach za genami.Jego nasiona trafiały na wszystkie kontynenty i wszędzie mieli do nie go respekt za to co prezentuje.Na jego stronie znajdziesz najlepsze odmiany,nazwy,bo tak twierdzi wielu.Tak afgan kush,to była odmiana najczęściej hodowana w USA,bo nie tylko dobrze kopie,ale wybacza dużo rolnikom,a też jest gotowa na szybko,ale to chyba jest bardziej sativa chyba.Palacze najbardziej przepadają za sativa,bo kopie energetycznie i twórczo.
sensiseeds.com tu ponoć geny,odmiany własnie miażdżą.
  • 8740 / 1177 / 0

https://www.leafly.com/indica/afghan-kush - to czysta Indica jest. Pamiętam, że dosłownie "obezwładniała" ciało (oczywiście w bardzo przyjemny i "czysty" sposób - ciężko to opisać), nie wpływając jakoś znacznie na myślenie. Spanie po tym podchodzi prawie pod benzodiazepiny... oglądasz spokojnie film, a za chwilę budzisz się rano w łóżku... z resztą wystarczy poczytać opinie (na stronie z linka).
Dla mnie było to "odkrycie" roku. Niestety kupiłem tego zaledwie 5-tkę, a jak chciałem więcej, to już było coś innego. Miałem z tego trochę pestek, nawet powychodziły z ziemi, ale wszystkie padły, albo zatrzymały się na 15 cm i odmówiły dalszej współpracy. Plonu nie było z tego żadnego : (
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Ja ogólnie nie przepadam za sativami jak i za stimami. Wolę real chill:)
Dzięki za odpowiedzi!
Miałem okazje kupić Shiva skunk to tez zapewne było mocne, ale będę trafiał w czyste indici kushe
  • 15 / / 0

Gorilla Glue no.4
Polecam , zajebiste upierdolenie , aż wstać sie nie da jak siądziesz .
  • 13 / / 0

Ja od siebie polecił bym Lemon Kush, Tahoe, Purple Haze , OG Kush

Lemona najbardziej polecam bo swojego czasu jak jeszcze paliłem, dawał mi spokojny i umiarkowany chill - czyli tak jak lubię
  • 8740 / 1177 / 0

^
Odmiany, które wymieniłeś to hybrydy, a lemon haze to 100% Sativa : )
Ale zgadzam się, że OG Kush jest zajebisty. Mam jeszcze 2 worki na stanie z ostatniego zakupu (nawet niedawno wstawiałem gdzieś fotki tego materiału). Bardzo przyjemna, Sativowa euforia, po której zaczyna dominować Indica i kładzie spać. Na pewno w top 5 odmian, jakich próbowałem.
  • 224 / 53 / 0

On nie napisal Lemon Haze tylko Lemon Kush.

A poza tym bawia mnie opisy - 100%sativa, bo gdy sie przesledzi genetyke to Lemon Haze, Amnesia Haze etc. sa takimi 100% sativami jak ja 100% zakonnica, bo bylem kiedys w kosciele hehe

Przykladowo:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Uprawa”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata