3 najgorsze substancje, których spróbowaliście

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 154 / 21 / 0

1.alkohol.
2. Fajki.
3. mj.
  • 396 / 27 / 0

1. papierosy
2. DXM
3 alkohol

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Policja tropi dopalacze u zbiegu ul. Wschodniej i Włókienniczej w Łodzi. Zatrzymała 14 osób

Policjanci ścigają przestępców, którzy u zbiegu ul. Wschodniej i ul. Włókienniczej w Łodzi handlują narkotykami i dawnymi dopalaczami, które teraz nazywają się „nowymi substancjami psychoaktywnymi”. Od początku roku zatrzymali tam 14 delikwentów, wśród których był 16-latek posiadający syntetyczny narkotyk na bazie marihuany.
  • 10 / / 0

Najgorsze to chyba jaranie , nie chce już jarać ale ciągnie w chuj , dam radę miecha bez palenia ogarnę coś , jestem zadowolony upalam się i zawsze czuje ten nie dosyt że myślałem że będzie mi lepiej , fajniej
  • 182 / 21 / 0

alkohol, bo nigdy mnie nie ciąnęło do różnych wynalazków, a po alko problemy z prawem itd. Człowiek kretynieje do reszty.
  • 11 / 1 / 0

1 kodeina (raz dziala raz nie, faza szybko sie konczy i zawsze po tym sie chujowo czulem)
2 mirystycyna (odczulem tylko efekty uboczne)
3 Dimenhydrinatum (dlugo trwajace omamy, stany lekowe, sennosc i bole glowy)
  • 7 / 1 / 0

Gałka muszkatołowa-nie zadzialala na mnie za żadnym z 4 podejść a smak chujowy
kodeina-raz gdy wziąłem 450mg brzuch mnie bolał jakby mi go rozrywało od środka dosłownie nie polecam, zniechęciło mnie to kompletnie do tej substancji
feta-chyba nie muszę nic mówić
Użytkownik zbanowany
  • 22 / 1 / 0

kodeina, piguła na 2cb (nie lubię) i klej (inhalowałem 1 wdech więc tylko próba)
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 7 / 0

FuF. Może nie tyle czapa, co skręty.
Syntetyczne kanna - dziwne rozkminy i przemyślenia.
Dopalaczowe Stimy ryjące głowę od nadmiaru dopaminy
  • 6819 / 627 / 0

Tylko jedna substancja:
- amfetamina niewiadomego pochodzenia.Odcięło mnie po węgorzu ze nie mogłem się podnieść z ziemi.
  • 12 / 3 / 0

1."amfetamina " nie do końca znajomego pochodzenia, przy której po setce o godz 11 nie spałem do 23 następnego dnia. okropna zwala i ból brzucha
2. alkohol. mój żołądek nie toleruje ilości innych niż progowe(2 piwa lub 2-3 kieliszki i koniec
3. nikotyna. nie palę już ponad dwa miesiące, na szczęście. A palilem przez 6 lat, ile to pieniędzy, zdrowia
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata