3 najgorsze substancje, których spróbowaliście

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 177 / 7 / 0

ambiwalencja pisze:

ps - rozumiem, za jakieś opio. Skręt, umieralnie etc. Ale stymulanty? Serio?
O kurwa!Moim skromnym zdaniem to jest poniżej krytyki i godności człowieka.
Wymieniłem narazie tylko 2 substancje, także dopisuję trzecią.
Maczaki, zliczając wszystkie buszki, przez około miesiąc spaliłem maksymalnie grama.Niestety okrutne(wg. subiektywnego odczucia) dziury w mózgu i oderwanie od rzeczywistosci.Ale czego ja się kurwa spodziewałem od tego syfu :wall: .Ostatnio wypiłem 2 piwa wieczorem, a rankiem powrót ze zdwojoną siłą :kotz:
  • 3742 / 38 / 0

A ja nie rozumiem nawet za jakies opio, chociazby kwestia techniczna, jak na skrecie dawac dupy, skoro, kurwa, zdychasz? :D
heroina jest w pierwszej trojce na kazdym miejscu.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Uciekał przed policjantami, bo godzinę wcześniej zapalił marihuanę

Lubińscy policjanci prowadzili pościg za mężczyzną, który nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. W trakcie pościgu kierowca łamał wszelkie przepisy ruchu drogowego. Niewiele brakowało, a potrąciłby pieszego.
  • 1529 / 215 / 0

Wawoj pisze:
A ja nie rozumiem nawet za jakies opio, chociazby kwestia techniczna, jak na skrecie dawac dupy, skoro, kurwa, zdychasz? :D
Sądzę, iż Polskie modelki robiące se scat-party z arabami za gruby hajs (słyszeliście o tym kurwa :nuts: :gun: ?!) dałyby radę. Troszkę więcej wyobraźni Wawoj. :cheesy:
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

MDPV, MDPV i Mamut w dawce 100mg %-D
  • 249 / 11 / 0

1. DXM wyciągane z Acodinów - miałem po tym niezłą jazdę, uczucie, że umieram (nie walnąłem tego dużo, bo jakieś 450-500, nie pamiętam dokładnie). Ogółem tylko bodyload, zero przyjemności.
2. kodeina - rzadko, kiedy na mnie działa. Raz na jakiś czas przyjemne ciepło, uspokojenie, ale jest bardzo kapryśna.
3. nikotyna - nic szczególnego, same negatywy wg. mnie.
  • 41 / / 0

1. MDPV
2. alfa pvp
3. alkohol
  • 1827 / 168 / 0

1. nikotyna
2. alkohol
3. alfa pvp

nikotyna zrujnowała moje zdrowie fizyczne i psychiczne. Zadyszka, kołatanie serca, zniewolenie, oszukiwanie samego siebie, jebanie szlugiami zawsze i wszędzie, wieczny smród w pokoju, nieustanne wydawanie hajsu (co tak się staram go oszczędzać) na szlugi... Palę przez połowę swojego życia. Subtelne skurwysyństwo. Wszystko jest spoko dopóki się nie ockniesz po 10 latach palenia, uświadamiając sobie, że nie potrafisz tego rzucić, i do końca życia będziesz musiał ćmochać to zajebane gówno, i robisz mimo, że tego nienawidzisz, wydając na to ogromne ilości pieniędzy. Uzależnienie od nikotyny uważam za moją największą porażkę życiowa.

alkohol - główny czynnik napędowy patologii. Zrujnował moją rodzinę, pijaństwo starego zszargało mi psyche dożywotnio. Raz najebany prawie popełniłem samobójstwo, niezliczone ilości razy pod wpływem zrobiłem z siebie idiotę. Właściwie to nigdy nie doznałem żadnych przyjemnych efektów działania alko (no może nasenne), tylko kompromitacja, czasem rzyganie, no i chujowe samopoczucie przez cały kolejny dzień.

alfa - Po teście alergicznym poryło mnie i serce chciało się przebić przez klatkę piersiową. Nie mogłem zasnąć do 10 rano. Przy dawcę 200 mg pewnie bym odjechał.

Ciekawe, że na mojej liście znalazł się tylko jeden 'dopalacz', i że nie ma na niej żadnych 'narkotyków'.
  • 634 / 12 / 7

1. nikotyna.
2. alkohol.
3. kofeina.

1. Za trud włożony z skończeniem z tym i wydany hajs, i popalone ubrania, tapicerka...
2. Za przypały i ból głowy.
3. Za zbyt dużą fizyczną stymulację oraz zespół abstynencyjny.
  • 154 / 7 / 0

1. Pv8
2. alfa PVP
3. alkohol
  • 8 / / 0

1. A pvp
2. DXM- sprawił że ćpanie wyglądało na takie bezproblemowe, nieszkodliwe
3. THC- początek politoksykomanii
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata