Najgorsze miejsce aby brać psychodeliki

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 97 Strona 7 z 10

Najgorsze miejsce na trip'a:

11%
W ciemnym lesie w nocy
40
1%
W pociągu
5
6%
W klubie na drugim końcu miasta
21
12%
W ciemnym zaułku niebezpiecznej dzielnicy
44
2%
W pustym mieszkaniu nocą
9
22%
W szkole/pracy
79
30%
Wśród rodziny na przyjęciu
109
13%
Na domówce u nieznajomych ludzi
46
3%
Inne (wymień...)
11

Liczba głosów: 364

Rejestracja: 2013
  • 32 / / 0

Tak jak kowboy, jeśli chodzi o psychodeliki klub i jazda nocą to zdecydowanie nie jest miejsce dla mnie. Strasznie dziwne jazdy, zwłaszcza, że mam lekką fobie społeczną.
Rejestracja: 2012
  • 2815 / 254 / 0

Zaznaczyłem "na domówce u nieznajomych osób" ponieważ to jest miejsce w którym najmniej się odnajduję, chociaż jakby wszyscy byli naćpani tym samym co ja - to spoko

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Czy zatrzymania CBA odbiją się na dostępności medycznej marihuany w Polsce?

Nadal wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, jeśli chodzi o zeszłotygodniowe zatrzymania CBA związane funkcjonowaniem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Przypomnijmy, że funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby: przewodniczącego Komisji ds. Produktów Leczniczych przy URPL oraz prezesa firmy, która chciała wprowadzić do polski swój preparat z medyczną marihuaną. Do zatrzymania miało dojść w restauracji, gdzie mężczyźni finalizowali podpisanie umowy.
Rejestracja: 2013
  • 29 / / 0

Dodałbym jeszcze opcję "kibel", trzy razy byłem świadkiem bad tripa przez wycieczkę po deksie na tron. Raz znajomy, jakiś czas temu na woodstocku udał się zdefekować po zażyciu DXM, wszedł całkiem normalny z przyjemnym wejściem. Z tojki wytoczył się ledwo żywy, blady, że przerażoną miną i resztę tripa spędził leżąc i bojąc się wszystkiego, co martwe i żywe.

Drugi raz przeżyłem na własnej skórze, przy którejś już podróży, czekając na fazę oddaliłem się od towarzystwa oddać cześć Fekalowi. Pierwsze 3 minuty i już mnie zaczęło chwytać, od razu bad trip, przerażały mnie głosy ludzi za drzwiami, bałem się wyjść, a jak w końcu się odważyłem, wytoczyłem się podobnie jak kolega, blady, wystraszony, a widok niebieskiego malucha za oknem i kolegi w czapce-uszatce śmiertelnie mnie przeraził możliwością pobicia przez zomowców. Fakt, że dawka była spora, ale nigdy nie byłem tak śmiertelnie przerażony :cheesy: Jeszcze jedna sytuacja, 2 lata temu, poszedłem na stację benzynową przyjemnie zrobiony, znowu to samo - wizja zamknięcia w toalecie na wieki, zrobiłem co miałem zrobić i uciekłem z tamtąd jak najszybciej.

Od tamtej pory solidnie wyduszam się przed tripem, żeby nie odwiedzać tego potwornego miejsca w czasie fazy.
Rejestracja: 2011
  • 80 / 1 / 0

kowboyUSAcountry pisze:
qarhodron pisze:
W ankiecie jest opcja "w pociągu". A co sądzicie o wzięciu nie w zwykłym pociągu, ale w takim na Woodstock, będąc tam z kilkoma znajomymi? Bo planuje w tym roku wziąć właśnie tam solidną dawkę 4-ACO-DMT lub 4-HO-METa. Oczywiście pytam ludzi, którzy jechali i wiedzą, że taki pociąg nawet na trzeźwo (choć trudno tam być trzeźwym) nie ma to nic wspólnego z klimatem zwykłego pociągu.
Za duży tłok i co chwilę ktoś cię zaciąga na kielicha. Widok latającej sałaty byłby zapewne fajnym przeżyciem po homecie, ale ciągłe powtarzanie "nie mogę, bo ćpałem/nie mam wątroby/boli mnie ślepa kiszka" mogło by wkurwić po godzinie.

Z mojego doświadczenia najgorsze było miasto %-D
pomysł sam w sobie kiepski, ale jeśli jechałbyś na wood wśród znajomych pociągiem NIE woodstokowym tylko jakimś innym normalnym nie przepełnionym gdzie mielibyście CAŁY przedział dla siebie (co by żadna babcia wam nie wpadła bo 1 miejsce wolne) to zdecydowanie przednia miejscówka, sam bym chciał w takiej sytuacji być na tripie ;)
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 408 / 2 / 0

W centrum handlowym w godzinach szczytu, moja psychika po czymś takim by już chyba nigdy nie wstała :scared: Może wynika to z faktu że mam fobię społeczną, a może z tego, że nawet na trzeźwo nie czuję się zbyt dobrze w świątyniach konsumpcjonizmu wszelkiego typu.
Rejestracja: 2011
  • 34 / / 0

Sybir.

ras

Rejestracja: 2011
  • 268 / 1 / 0

Typowe polskie wesele. Wódka, wujowie z wąsami, rodzinne sprzeczki, disco polo.

eso

Rejestracja: 2009
  • 3957 / 153 / 0

wyczerpales temat %-D
Rejestracja: 2012
  • 75 / 1 / 0

Wszędzie gdzie są ludzie, czuję wtedy takie pierdzielony dyskomfort, że wszyscy się na mnie gapią i mają za dziwaka naćpanego... :-|
Rejestracja: 2012
  • 195 / 1 / 0

IMO obserwowanie najebanej swołoczy, może dostarczyć sporo rozrywki.

Przedkładam kandydaturę IZBY WYTRZEŹWIEŃ.
Posty: 97 Strona 7 z 10
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości