Najgorsze miejsce aby brać psychodeliki

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Najgorsze miejsce na trip'a:

11%
W ciemnym lesie w nocy
39
1%
W pociągu
5
6%
W klubie na drugim końcu miasta
21
12%
W ciemnym zaułku niebezpiecznej dzielnicy
44
3%
W pustym mieszkaniu nocą
9
21%
W szkole/pracy
75
30%
Wśród rodziny na przyjęciu
107
13%
Na domówce u nieznajomych ludzi
45
3%
Inne (wymień...)
11

Liczba głosów: 356

• 3032 / 164 / 0

drugawojna pisze:
FajnieJest pisze:
Emancypowany pisze:
Normalne narkotyki??? LSD z ganja dobrze bylo, tylko za duzo halunow, grzyby lepiej dzialaja w nocy, a psychodeliki to tez dxm!!!A szkole to juz zrobilem. Średnie wykształcenie mi wystarczy. Z używkami mialem duzo doswiadczenia, ale tu chodzilo o NAJGORSZE MIEJSCA W KTORYCH KONSUMOWALO SIE PSYCHODELIKI. :-O
dxm to dysocjant. nie psychodelik.
widac ze nie brales prawdziwych psychodelikow nigdy. ;) takie klamstwa to nie nam %-D
Dysocjanty zaliczają się do psajkodelików.
dysocjanty przypominaja psychodeliki, ale nimi nie sa.
  • 0 / / 0

Dobra, wymień cechy jakie musi posiadać substancja by być "tylko i wyłącznie" psychodelikiem. Wraz z przykładami oczywiście.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

SN: Ekstradycja do Białorusi ściganego za uprawę marihuany

Nie wyklucza się ekstradycji w sytuacji, gdy w inny sposób niż na drodze sądowej odbywa się tymczasowe aresztowanie. Tą zasadą kierował się Sąd Najwyższy dopuszczając wydanie Białorusi ściganego plantatora konopi indyjskich, który zbiegł do Polski.
  • 3032 / 164 / 0

drugawojna pisze:
Dobra, wymień cechy jakie musi posiadać substancja by być "tylko i wyłącznie" psychodelikiem. Wraz z przykładami oczywiście.
brak dysocjacji. reszta efektow lsd.
  • 296 / 1 / 0

najgorsze miejsce to ten pierdolony kraj. masa opcji na wkręte do badtripa, gdzie nie popatrzysz to rzygać się chce jak zobaczysz między jakimi ludźmi żyjesz i jakie oni mają priorytety.
  • 88 / / 0

co do powyższej rozmowy, dysocjant DXM jest dla mnie gorszą opcją chyba niż jakikolwiek psychodelik i ogarnianie w centrum handlowym/w domu przy rodzinie było dla mnie straszne. Już nawet nie o psucie psychiki chodzi, ale męka żeby się po tym dogadać z ludźmi i nikt niczego nie zauważył... :rolleyes:

Ogólnie zdecydowanie rodzinne przyjęcie, zaraz potem szkoła/praca.
  • 4843 / 236 / 0

Marceline, Ty jesteś hardkorem, dysocjanty bierzesz na zakupy w galerii handlowej? Jeszcze na jutuba trafisz kiedyś i lipy sobie narobisz jak stąd do księżyca. Ogarnij się.
  • 2337 / 3 / 0

FajnieJest pisze:

dysocjanty przypominaja psychodeliki, ale nimi nie sa.
Ciekawe z której strony lol.

Jak dla mnie to dwie zupełnie inne rzeczy.
  • 88 / / 0

The Light pisze:
Marceline, Ty jesteś hardkorem, dysocjanty bierzesz na zakupy w galerii handlowej? Jeszcze na jutuba trafisz kiedyś i lipy sobie narobisz jak stąd do księżyca. Ogarnij się.
to mogło dziwnie zabrzmieć, ale sprostuję - to trochę jak w tej ankiecie. Czasem chcesz potripować na spokojnie w domu, a sytuacja wymaga/pojawia się sama, nie wyskoczyłam kupić nowe buty :rolleyes: podołałam, o tyle dobrze że nikt się sam nie zorientował
  • 2337 / 3 / 0

Oj tam, galeria handlowa, co to jest, lajcik.

Ja kiedyś po 450 mg dexa (bez tolerki, wtedy to był hardkor) gadałem normalnie z ciotką. Nie skapnęła się. %-D

Tablety połykane wtedy bez jakiejkolwiek zapity, na wejściu brało na żyganko, ale dałem radę.
Ogólnie ja hardkorowy chłopak jestem, więc nie kierujcie się tam gdzie ja i nie rozmawiajcie z członkami rodziny po dexie.
Czerwona, opuchnięta morda i bełkot raczej wam nie pomogą w nawiązaniu relacji. :finger:
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2013 przez ShadySharky, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1515 / 4 / 0

Jakiś areszt, cela, piwnica. Kurwa zgrozo
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata