Najgorsza substancja

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Najgorszy narkotyk?

17%
metamfetamina
192
2%
pcp
23
10%
butapren
118
18%
gaz do zapalniczek (ronson)
208
10%
rozpuszczalnik/benzyna
115
4%
muchomor czerwony
41
2%
dimenhydrant
22
22%
bieluń
252
1%
barbiturany
9
14%
inny
165

Liczba głosów: 1145

• 2435 / 540 / 155

ketamina, nic innego mi aż tak bani nie poryło.
Jeśli chodzi zaś o potencjał uzależniający, to zdecydowanie opio - utrzymuję, że wjebałam się już od pierwszego razu ze szprycą, albo nawet z kodeiną. A majka zawładnęła moim życiem.
  • 466 / 114 / 0

Boj sie boga , ketamina to jedna z najpiekniejszych substancji szkoda tylko , ze trwa tak krotko
Pierwszoosobowy symulator lotow kosmicznych :ręka: :ręka: :ręka:

Najgorsza substancja to zdecydowanie tyton i inne :papieros: - znikome krotkie efekty , mocno uzalezniajace , wysoka cena i ogromna szkodliwosc .

Światem rządzi kokaina. „Zero zero zero” – recenzja książki

Istnieją dwa rodzaje bogactwa. To, które liczy pieniądze i to, które je waży. Jeśli nie posiadasz bogactwa drugiego rodzaju nie wiesz, czym naprawdę jest władza. Tego nauczyłem się od handlarzy narkotyków – tak oto rozpoczyna się wielowątkowa powieść Roberta Savianego o gęstej pajęczynie oplątującej całą kulę ziemską. Narkobiznes jest najpotężniejszą korporacją świata, a walka z nim to walka z wiatrakami – taka smutna wizja wyłania się po skończonej lekturze książki "Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem?".
  • 447 / 39 / 1

Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0

tytoń. Brak rekreacji a ceną śmietć na raka.
  • 72 / 8 / 0

Według mnie to tytoń,alkohol,opioidy(fentanyl najmocniejszy ze wszystkich),metaamfetamina
  • 85 / 10 / 0

tytoń, alkohol, beta-ketony
  • 37 / 12 / 0

Z ankiety to meta jest zarazem najgorsza i najlepsza.
  • 142 / 11 / 0

benzydamina. Szkodzi już po pierwszym razie a jebane latające czarne smugi na ścianach utrzymują się przez miesiące. Nie mówiąc, że z zasady opiera się na badtripie zmieszanym z chujowym speedem.
  • 32 / 3 / 0

amfetamina, ketony
Według mnie najłatwiej wpaść w niszczące ciągi
poobrygzane usta, policzki, boli mnie na samą myśl
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 834 / 0

meth. Widziałem zdjęcia osób po pewnym czasie ciągu.Rok- dwa i totalne wyniszczenie. Oprócz tego gaz do zapalniczek to niezłe gówno.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata