Najgorsza substancja

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Najgorszy narkotyk?

17%
metamfetamina
192
2%
pcp
23
10%
butapren
118
18%
gaz do zapalniczek (ronson)
208
10%
rozpuszczalnik/benzyna
115
4%
muchomor czerwony
41
2%
dimenhydrant
22
22%
bieluń
252
1%
barbiturany
9
14%
inny
165

Liczba głosów: 1145

• 511 / 16 / 0

>nikotyna
uzależniające i nic nie dające gówno (nie licząc zawrotów u osób bez tolerki na nią)
>kodeina (dla mnie)
bo nie działa, 25zł wyjebałem i nic :(
>bieluń, benzydamina i inne antycholinergiki
nie próbowałem ale to 100% pewny sposób na bad trip
>maczany, kanna
dno i dwa metry mułu, nabija skurwysyńską tolerke na normalne zioło :(
>alfa jak wyżej
toksyczne gówno, neurotoksyczne i robi z krwi kisiel (dosłownie)
  • 307 / 15 / 0

MXE zapodane bardzo spontanicznie i "niespodziewanie". Dostałem proch "no name" z treściwymi wskazówkami od znajomego jak to coś spożyć i w jakich proporcjach. Na moje nieszczęście nie miałem wczesniej styczności z zadnymi dysocjantami, a w dodatku byłem dość młody, więc to był naprawdę potężny cios w mój młodzieńczy łebek.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Francja wraca po 50 latach do karania użytkowników narkotyków. „Bo policja sobie nie radzi”

Premier Jean Castex postanowił egzekwować karanie konsumentów narkotyków. Walka z samymi handlarzami okazała się nieskuteczna. Podaż ma się dobrze, a nawet w tzw. „wrażliwych dzielnicach” zbyt dobrze. Dlatego postanowiono odstraszyć konsumentów i zmniejszyć… popyt.
  • 11 / / 0

według mnie nikotyna, bo o ile bielun, inhalanty itd, są bardziej szkodliwe, to jednak większość ludzi się za nie nie bierze. A nikotyna jest obecna prawie wszędzie, społecznie akceptowana, przez co dotyka większa ilość osób. No i nie przynosi niczego pozytywnego.
  • 3000 / 417 / 0

amfetamina, rozkurwiające skutki uboczne.
  • 4599 / 768 / 25

erzsebet pisze:
według mnie nikotyna, bo o ile bielun, inhalanty itd, są bardziej szkodliwe, to jednak większość ludzi się za nie nie bierze. A nikotyna jest obecna prawie wszędzie, społecznie akceptowana, przez co dotyka większa ilość osób. No i nie przynosi niczego pozytywnego.
Niech kolo pali sobie szluga. nawet na placu zabaw pod przedszkolem. Wiesz co ludzie robią po atropinie, czy kleju >? No nie wiesz, nie widziałeś. Nie pierdol.
  • 3529 / 24 / 0

Nie wiem jak można wskazać dexa jako najgorszy narkotyk :-/ Acodin daje naprawdę fajną fazę,ale trzeba się do niej przyzwyczaić,że tak powiem. Po prostu ogarnąć bo na początku jest O KURFA i niezły rozpierdol :*) :*) :*) Metaamfetamina w czołówce, ale to chyba przez jej potencjał uzależniający.
  • 4599 / 768 / 25

Zauważ, że piszą tutaj ludzie nie mający nigdy kontaktu z tymi substancjami.
Jak czegoś nie brałem, nie oceniam tego - proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 32 / 1 / 0

2-DPMP ... 1cm wyjebał mnie z butów na 3 dni
  • 3454 / 426 / 0

Zaznaczylem metamfetamine chociaz nigdy nie probowalem. Wystarczy ze zwykle scierwo zniszczylo mi zycie wiec metascierwo , musi kosic 2 razy bardziej, tak zakladam.
  • 4599 / 768 / 25

alkohol i benzo. Najgorsze delirki, haluny, schizy i zjazdy.
Z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej...
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1511 uczestników Wejdź na czata