Najgorsza substancja

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Najgorszy narkotyk?

17%
metamfetamina
187
2%
pcp
22
10%
butapren
117
18%
gaz do zapalniczek (ronson)
207
10%
rozpuszczalnik/benzyna
112
4%
muchomor czerwony
40
2%
dimenhydrant
22
22%
bieluń
244
1%
barbiturany
9
14%
inny
161

Liczba głosów: 1121

• 482 / 15 / 0

>nikotyna
uzależniające i nic nie dające gówno (nie licząc zawrotów u osób bez tolerki na nią)
>kodeina (dla mnie)
bo nie działa, 25zł wyjebałem i nic :(
>bieluń, benzydamina i inne antycholinergiki
nie próbowałem ale to 100% pewny sposób na bad trip
>maczany, kanna
dno i dwa metry mułu, nabija skurwysyńską tolerke na normalne zioło :(
>alfa jak wyżej
toksyczne gówno, neurotoksyczne i robi z krwi kisiel (dosłownie)
  • 302 / 14 / 0

MXE zapodane bardzo spontanicznie i "niespodziewanie". Dostałem proch "no name" z treściwymi wskazówkami od znajomego jak to coś spożyć i w jakich proporcjach. Na moje nieszczęście nie miałem wczesniej styczności z zadnymi dysocjantami, a w dodatku byłem dość młody, więc to był naprawdę potężny cios w mój młodzieńczy łebek.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Podszedł do policjantów i spytał czy zapalą z nim jointa

Podczas czynności mundurowi zagarnęli ponad 157 gramów marihuany oraz 15 sztuk krzewów konopi indyjskiej o rzekomej wartości prawie 20 tys. złotych.
  • 11 / / 0

według mnie nikotyna, bo o ile bielun, inhalanty itd, są bardziej szkodliwe, to jednak większość ludzi się za nie nie bierze. A nikotyna jest obecna prawie wszędzie, społecznie akceptowana, przez co dotyka większa ilość osób. No i nie przynosi niczego pozytywnego.
  • 2738 / 337 / 0

amfetamina, rozkurwiające skutki uboczne.
  • 4203 / 604 / 16

erzsebet pisze:
według mnie nikotyna, bo o ile bielun, inhalanty itd, są bardziej szkodliwe, to jednak większość ludzi się za nie nie bierze. A nikotyna jest obecna prawie wszędzie, społecznie akceptowana, przez co dotyka większa ilość osób. No i nie przynosi niczego pozytywnego.
Niech kolo pali sobie szluga. nawet na placu zabaw pod przedszkolem. Wiesz co ludzie robią po atropinie, czy kleju >? No nie wiesz, nie widziałeś. Nie pierdol.
  • 3534 / 18 / 0

Nie wiem jak można wskazać dexa jako najgorszy narkotyk :-/ Acodin daje naprawdę fajną fazę,ale trzeba się do niej przyzwyczaić,że tak powiem. Po prostu ogarnąć bo na początku jest O KURFA i niezły rozpierdol :*) :*) :*) Metaamfetamina w czołówce, ale to chyba przez jej potencjał uzależniający.
  • 4203 / 604 / 16

Zauważ, że piszą tutaj ludzie nie mający nigdy kontaktu z tymi substancjami.
Jak czegoś nie brałem, nie oceniam tego - proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 32 / 1 / 0

2-DPMP ... 1cm wyjebał mnie z butów na 3 dni
  • 2783 / 219 / 0

Zaznaczylem metamfetamine chociaz nigdy nie probowalem. Wystarczy ze zwykle scierwo zniszczylo mi zycie wiec metascierwo , musi kosic 2 razy bardziej, tak zakladam.
  • 4203 / 604 / 16

alkohol i benzo. Najgorsze delirki, haluny, schizy i zjazdy.
Z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej...
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 168 uczestników Wejdź na czata