Najgorsza rzecz jaką zrobiliście, by sie naćpać.

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1770 / 10 / 0

Moźe być ciekawie, zważywszy, że większość tego forum ma pogłębioną skoliozę moralną.

Hmm, jak się tak zastanowię, to w moim przypadku będzie to próba podania metkata iv, bo miałem go dosyć mało. Akcja była dodatkowo żenująca, bo nie udało mi się i musiałem to gówno wypić.

Użytkownik zbanowany
  • 672 / 103 / 0

wbijasz typowi igle, wciagasz, jest krew. pompujesz, ale musialo wypasc z zyly,on z bolu niemrawy i mowi ze juz nie chce, to wbijam sobie to z jego krwia i zapodaje sobie.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Illinois: Sprzedaż marihuany wzrosła do 19,7 mln w ciągu 12 dni

Licencjonowane punkty handlu marihuaną sprzedały towar za ponad 19,7 mln dol. w ciągu pierwszych 12 dni po legalizacji cannabisu w Illinois. Konsumenci dokonali w tym czasie ponad 495 tys. zakupów – wynika z ostatnich danych opublikowanych przez władze stanowe.

Użytkownik nieaktywny
  • 81 / 3 / 0

dworzec pkp, dwóch brudnych śmierdzących żuli, jeden pakuje mi w dupsztala drugiemy siorpie pisiora. brakowało mi 5zł do sztuki palenia.

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / 1 / 0

Chapałem dzidę za paczkę mocnych

• 129 / / 0

A mi brakowało na kodeine a spotkałem gangsta murzyna. Dobrze że kodeina doskonale znieczula. Mogłem później siedzieć co ciekawe.

• 161 / 5 / 0

innuendo pisze:
A mi brakowało na kodeine a spotkałem gangsta murzyna. Dobrze że kodeina doskonale znieczula. Mogłem później siedzieć co ciekawe.
moze Ci tak dupsko rozsadzilo, ze zasysales wszechswiat

• 129 / / 0

Możliwe. Ale i tak najgorsza rzecz to to że zajebałem ćpunowi z hivem pompke z baclofenem kilkukrotnie używaną i teraz mam hiva i hcv. A potem oddałem się wszystkim ćpunom na dworcu bo mi brakowało na akodin.

d&b

• 88 / / 0

ćpuny

• 645 / 3 / 0

przycialem kolezanke na fecie bo chcialem sobie przyjebac wieksza kreske :blush:
ale to dawno bylo

• 118 / 1 / 0

sprzedałem pełniusieńką dzide za dwa złote... ale to zaSZCZelony byłem ;p
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata