Najdłuższy maraton na mecie..

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 103 / 7 / 0

Jednak moj na dluzszy Marathon okazal sie to jakies 180 godzin, prawie 8 dni.
  • 93 / 10 / 0

Kiedyś 3 nocki po 0.5 materiału ale było już mocno paranoicznie, wejście na 4 piętro sprawiało niemałe kłopoty (po wejściu myślałem że mi serce wyskoczy oraz nie mogłem zlapać oddechu)

Teraz po kilku latach okazyjnego brania (raz na tydzien nocka) po 1 nocy jestem wrakiem, nieważne jaki materiał i ile, a nad ranem kolejne dorzuty bardziej zabijają zjazd niż speedują. Staram się w ogóle już nie zarywać

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Amerykanie nie mogą się zdecydować. Jednocześnie walczą z marihuaną i chcą ją legalizować

Stany Zjednoczone bywają bardzo dziwnym krajem. Z jednej strony Kongres coraz śmielej dyskutuje o legalizacji marihuany, a z drugiej tamtejsza Agencja Żywności i Leków walczy ze sprzedażą produktów zawierających CBD.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata