Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
Który z nieprzyjemnych symptomów najbardziej potrafi zepsuć fazę?
Paranoiczne myśli (wpisz jakie)
263
24%
Lęki (wpisz jakie)
158
14%
Uczucie zbyt silnego bicia serca
237
22%
Uczucie osłabienia
97
9%
Zmienione czucie ciała
61
6%
Zaburzenia widzenia
24
2%
Bóle (wpisz jakie)
33
3%
Problemy żołądkowe
52
5%
Subiektywne wrażenie zimna lub gorąca
53
5%
Wysuszenie błon śluzowych
115
11%

Liczba głosów: 1093

ODPOWIEDZ
Posty: 401 • Strona 40 z 41
  • 2772 / 364 / 1011
yyy, to dziwne, bo ja pierwszy raz słyszę i widzę, żeby coś takiego mogło mieć miejsce, jak u cytowanego jak i komentującego u góry.

wiecie, każdy ma jakieś inne odczucia względem tego przy jaraniu co się dzieje, ale sraczki czy szczyn, to jeszcze nie słyszałem. A to ciekawe, bo najwidoczniej głowa potrafi i lubi płatać nam różne figle. A może ma to jakieś odniesienie do wczesnych lat dorastania?
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 424 / 59 / 0
@IGotHigh909 Psychologowie zadają takie pytania, może coś w tym jest. Jak rodzicie dbali o nas kiedy byliśmy niemowlętami i czy mieliśmy regularnie zmieniane pieluchy.
Z tym uczuciem zsikania i ciepła w kroczu, to już nie raz słyszałem. A co najlepsze, nie od osób zamkniętych tylko takich mega towarzyskich. Może tutaj jakiś lęk się pojawia pt. "nie chce osłabić swojej pozycji w grupie".
  • 49 / 18 / 0
W wieku nastoletnim zdecydowanie lęki i paranoje, szczególnie jak się bawisz na podwórku kopiesz se piłkę a tu krawężniki wyskakują i wyjmować wszystko z kieszeni gnoje a ty szczylu co masz takie oczy czerwone legitymacja i do radiowozu :świnia: do tej pory nie przepadam za policją ile to zajebistych lufek trza było zbijać na przypale

Teraz co może mnie wkurwiać to np. kolega na melanżu co za dużo wypił i wymyśla jakieś kocopoły i totalnie psuje każdemu nastrój do rozmowy. Ewentualnie jak za duże bongo wbije mnie w kanapę i warzywieje z pół godziny mając tego świadomość.
Uwaga! Użytkownik przeCZOLG nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 424 / 59 / 0
Jeden raz miałem ,,przypal" z policja. Mając 14 lat i przechodząc obok grupy kiboli, wzięli mnie za jednego z nich xD. Nie miałem barw, ani nie byłem podobno do nich, wiek też inny. Żaden z policjantów nie skapnął się, że odstaje wygladem od grupy. Nic mi nie zrobili, wylegitymowali i postraszyli, że za chwilę wezmę mnie do suki i dobrze przetrzepią, finalnie puścili po 5 minutach. Do dzisiaj został lek jak widzę policję, nawet na trzeźwo.
  • 155 / 42 / 0
Najbardziej wkurwiają mnie spontaniczne odczucia cielesne, coś w stylu drgawek - takie trzepanie. Dlatego rzadko jaram, bo po prostu mi to nie siada. Następnym razem zrobię sobie jointa 1:1 z jointem CBD ze sklepu, może będzie lepiej.
Nie ma, że za mocno.
  • 902 / 107 / 0
Mi najbardziej przeszkadza suchość w ustach.
Jak spalę lolka z ~ 0.7g albo zrobie sesje z mightym to najbardziej dokuczliwy jest brak śliny.
Palę od 18lat.
  • 49 / 18 / 0
Jak w pracy zajaram to nie mam lęków ale wkurwia mnie np jak szef na stołówce pokazuje na mnie palcem i mówi haha patrzcie jaki zjarany lol no kurwa rzeczywiście i co mam iść do domu nie no zostań jprdl
Uwaga! Użytkownik przeCZOLG nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1234 / 466 / 0
J.w tzw. cottonmouth ciezko to zwalczyc niewazne ile sie wypije ale zauwazylem ze umycie i przeplukanie zebow pomaga @wonszgrzybojad daj znac czy zadzialalo u Cb .
Przy totalnym przejaraniu bodyload jest uciazliwy np. ucisk na skroniach , klacie w skrajnym przypadku zawroty glowy uczucie omdlenia lekkie . W plenerze desynchronizacja nog mnie wkuriwa bo chodzenie przelacza sie z automatu na manual i drazni .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 902 / 107 / 0
@cieplapoduszka

Musiałbym z 8 razy dziennie dodatkowo myć zęby hehehehehehhe

Suchość w japie jest najgorsza dla mnie jak chwilę po jaraniu z kimś rozmawiam. Czuje jak mi się wargi do zębów łapią z suchości.

To bywa kłopotliwe czasem.
No i wieczne uczucie pragnienia. Im więcej skopce tym więcej pije.
  • 49 / 18 / 0
Ja na szczęście mam w pracy podajnik na wodę obok biórka także dużo pije na pewno ze 2 litry w ciągu dnia wydoję tylko szkoda, ze w robocie tak namiętnie sączę wode a nie gdzie indziej… plus zawsze w pogotowiu: fioletowy płyn listerine ten co wyjaławia podniebienie i najtańsze perfumy bąd za piątaka jakby miał być przypau auuuu :korposzczur:
Uwaga! Użytkownik przeCZOLG nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 401 • Strona 40 z 41
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.