Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
Który z nieprzyjemnych symptomów najbardziej potrafi zepsuć fazę?
Paranoiczne myśli (wpisz jakie)
259
24%
Lęki (wpisz jakie)
157
15%
Uczucie zbyt silnego bicia serca
234
22%
Uczucie osłabienia
94
9%
Zmienione czucie ciała
59
5%
Zaburzenia widzenia
24
2%
Bóle (wpisz jakie)
33
3%
Problemy żołądkowe
52
5%
Subiektywne wrażenie zimna lub gorąca
53
5%
Wysuszenie błon śluzowych
113
10%

Liczba głosów: 1078

ODPOWIEDZ
Posty: 389 • Strona 35 z 39
  • 8 / / 0
Najbardziej przeszkadzają mi natrętne myśli i uczucie łomotania serca
  • 8105 / 884 / 0
Najbardziej przeszkadza mi ciezka glowa i to ze siada na oczy oraz ten nieogar.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 4 / / 0
a to nie po to się jara? właśnie dla tego nieogaru?
  • 4 / / 0
Oni wiedzą, wszyscy wiedzą- to mam zawsze po stimach, które to biorę raz na Ruski Rok.
Uwaga! Użytkownik Xanax2mg jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 174 / 17 / 0
Zdecydowanie wjazd na serce.
Cała reszta nieprzyjemna ale jak to mam, to się kończy rumakowanie.
Ceterum censeo Roseum delendam esse
  • 66 / 8 / 0
Często mam kilkunastominutowe paranoje (od razu po zapaleniu), objawiające się myślami typu:
-Ktoś mnie śledzi; -Coś tu jest; -Oni nas szpiegują (XDD); -Czy ja umieram?
I w sumie to tyle, do tego mogę dodać czasami objawiające się uczucie dyskomfortu spowodowane zbyt szybkim biciem serca. Wszystko objawia się jedynie po dużych ilościach palenia.
:extasy:
  • 83 / 5 / 0
jedyne uczucie dyskomfortu to straszna susza w buzi, ogólnie jak człowiek pali 24/7 przez kilka lat bez przerw to wtedy nawet nie pamiętasz jak to jest być trzeźwym i bycie zajebanym jest dla ciebie jak zwykła normalność. a jak ktoś ma jakieś lęki czy głupie wkręty to dlatego że nie pali bardzo dużo i wystarczy że mu szybciej serce zabije czy coś innego i od razu sobie wkręca że coś jest nie tak. ja zrobiłem małą przerwę od ziółka i jak zajarałem po czasie odczułem szybsze bicie serca, lekko się zrobiło, nogi z waty i rozpływający się mózg, po prostu nie mozna się stresować bo tak działa mj jak ktoś nie pali dużo/często...wtedy tylko możesz usiąść wygodnie w fotelu i delektować się tym stanem, a jak nie potraficie sie tym delektowac to znaczy tylko to że mj nie jest dla was ;P
  • 7 / / 0
Ja na przykład palę codziennie od 11 lat z paroma przerwami (z rok, półtorej łącznie) przez pierwsze 3-4 lata nie miałem jakichkolwiek złych doświadczeń przy sporych aplikacjach. Później wydarzyło się coś w moim życiu co bardzo mocno zakorzeniło się w mojej psychice (miało to związek z mocniejszymi rzeczami, w których też nie byłem laikiem) myślę że to coś w rodzaju nerwicy, dokładnie nie wiem bo do lekarza nie uczęszczam xd bardzo często wjeżdża mi na pikawe, problemy ze złapaniem oddechu co się przeradza w myślenie o tym bez przerwy. Często spina mięśnie zamiast rozluźnić. Zwykle łączę z browarkami i wtedy jest lepiej, nie myślę tak o tych chujowiznach. Zależy to też od gatunku mj, śmieszek, ilości lub rodzaju aplikacji xd
  • 174 / 17 / 0
U mnie jest podobnie.
Przez długi czas myślałem, że gdy biorę coś to mam wjazd na serce. Taki prawdziwy z łomotaniem itp. I raz na jakiś czas, jak przegnę, to rzeczywiście tak mam.

Ale przeważnie jest coś, co jest jakby imitacją takiego wjazdu. Myślę, że to mam i niemalże czuję, że to mam. Ale po pierwsze zaczyna się zbyt szybko, by substancja mogła w ogóle zadziałać. Po drugie, fizyczne sprawdzenie tego nie potwierdza odczuć.
Ewidentnie psychiczne schizy ale wcale nie lżejsze od prawdziwego wjazdu a czasem o wiele gorsze do zniesienia. A biorą się zapewne po prostu z lęku przed takim prawdziwym wjazdem.
Tak jakby podświadome spodziewanie się jebnięcia wywoływało "symulację" tego jebnięcia.
Ceterum censeo Roseum delendam esse
  • 40 / 7 / 0
Uczucie pełnej bani.
Żaden z psychodelików nie daje mi o sobie znać w ten sposób jak zwykła "ponadczasowa" trawa.
Energia kosztuje.
ODPOWIEDZ
Posty: 389 • Strona 35 z 39
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.