Najbardziej wydajny stymulant

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 156 / 2 / 0

MDPHP %-D
  • 302 / 12 / 0

4F-MPH i 3,4-CTMP - bardzo aktywne stymulanty, działają od niskich dawek. Do nauki i pracy bardzo dobre.
A 4F-MPH / 3,4-CTMP w trochę (!!!) wyższych dawkach, w mixie z kofeiną i depresantami (alko, GBL) są idealne na imprezy :-)

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Leczenie marihuaną: Czy polscy lekarze są na to gotowi?

Polscy pacjenci są zainteresowani leczeniem marihuaną, natomiast polscy lekarze nie są przygotowani do współpracy z chorymi w tym zakresie – mówili eksperci podczas międzynarodowej konferencji „Etyczne, psychologiczne i praktyczne aspekty medycznych zastosowań marihuany”, która odbyła się 30 stycznia w Warszawie.
  • 3147 / 248 / 0

Z rekreacyjnych:
4-FMA stymuluje jakies 7 h w moim przypadku po jednej wrzucie
4-FMPH- 5 mg 3 x dziennie
  • 30 / 1 / 0

A wedlug mnie 2FA, no i to cholerstwo 3,4ctmp ale z tym to meeega ostroznie
  • 156 / 2 / 0

Mi by się przydał jakiś dobry, po którym nie ma rozwalonych źrenic i żeby dało się po nim zasnąć. (może do tego wzrost pewności siebie i lekka euforia)
  • 4940 / 171 / 8

Popieram, że MDPHP jest bardzo wydajne. 4F-MPH natomiast ma pierwiastek nieogaru w sobie, finalnie do roboty wybrałbym to pierwsze.
  • 989 / 40 / 0

mochi7 pisze:
Mi by się przydał jakiś dobry, po którym nie ma rozwalonych źrenic i żeby dało się po nim zasnąć. (może do tego wzrost pewności siebie i lekka euforia)
Podbijam pytanie, też chętnie się dowiem.
  • 4940 / 171 / 8

@JanBreivik2; mochi7: A ja Wam powiem, że nie ma stymulantów po których można zasnąć. Znoszenie senności to konstytutywny element definicji stymulanta. kofeina utrudnia zasypianie nawet 8h po zażyciu.

Co do reszty "wymagań": różni ludzie mają różne potrzeby i dlatego pytania "pomóżcie mi wybrać" są podminowane u podstawy i z reguły szkodliwe. Ja zawsze wychodziłem z założenia, że muszę sam spróbować wszystkiego i samemu wydedukować, co mi pasuje.
  • 51 / 3 / 0

Jest takowy
Ale drogi i ciężko dostępny
Lady C ;)
  • 460 / 16 / 0

Może trafiłam na kiepski sort mdphp ale uważam że nie jest zupełnie warte zachodu , być może pod kątem wydajności się sprawdzi ale działanie-totalna lipa. Hexen ok może być i w wydajności i w działaniu. 4fma super najlepsze z tych wszystkich jeśli chodzi o efekty ale czy najbardziej wydajne to nie wiem kwestia tego jakich ktoś potrzebuje dawek i jak do tego podchodzi.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata