Najbardziej wizyjny dysocjant?

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 65 Strona 2 z 7
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 1264 / 15 / 0

salvia Divinorum - szukaj w jakiś czechach, holandii albo portugali.
ketamina - czy jest wizyjna, nie wiem ale pewnie fajna w Wielkiej Brytanii mandat za nią dostać można co najwyżej, w każdym klubie do kupienia. Weterynarze w polszy też mają.

A tak to MXE, DXM + miksy jak z tego co chcesz na rynku, reszta dyso to takie zabawki trochę podobne do opio.
Testuj mixy z kanna, czosnkiem może cię coś zadowoli.
Rejestracja: 2011
  • 133 / / 0

Moim zdaniem Szałwia wieszcza. Zwala z nóg, przy tym jest dysocjacyjno-psychodeliczna.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Zgubiły go "resztki białej substancji" na dowodzie osobistym

Podczas kontroli policjanci zauważyli, że na krawędziach dowodu osobistego kierowcy są resztki białej substancji. To od razu wzbudziło ich podejrzenia. Wykonane testy wstępnie potwierdziły obecność w organizmie kierowcy trzech grup narkotyków. 38-latek odpowie również za złamanie administracyjnego zakazu prowadzenia pojazdu.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / / 0

MXE jest bardziej przyziemny i "tymczasowy". Ja w głowie miałem mnóstwo pytań, stan przypominał bardziej upojenie alkoholowe choć DXM też całkiem nie odcina od rzeczywistości. Różnicę ciężko określić
Rejestracja: 2007
  • 5302 / 75 / 0

DXM. Bez recepty, ale jak żem pierwsze razy spożywał to nie wierzyłem, że taka moc je we zwykłych małych białych niepozornych -już teraz wiem - skurwysynach. do tej pory nie miejści mi się w baniaku. Jest moc, oj jest, jak w pierwszej płycie Szpongli.

Muchomor czerwony. Za dużo testów nie było. Pierdolec-ogłupiacz, a z wizjami kiepsko. Chociaz jakies tam były tylko bez głębszego przesłania itp

Pierwsze miejsce zajmuje w moim rankingu kompletnie bezsprzecznie, kurwa bezapelacyjnie wręcz, jej dysocjacyjność, salvia Divinorum.
Jadłem grzyby ażeby to raz, paliłem dziwne cuda z lufek, kurwa tabletki dziwne oraz miksy różne powyższych + inne i powiem bardzo krótko od razu może komu obrazując: te wszystkie używki są gówno warte i mogą co najwyżej czyścić listki sally
Rejestracja: 2007
  • 3739 / 43 / 0

Laczyles DXM z sally? :-)
Rejestracja: 2014
  • 4 / / 0

DXM w moim odczuciu to MXE dla ubogich :p wiadomo, co kto woli, faza jest inna ale po wrzuceniu 70+ tabletek mialem wrazenie teleportowania sie z miejsca na miejsce, zero swiadomosci kim jestem etc. I poczucia czasu - podobnyego stanu doswiadczylem po sporej ilosci synt haszu spalonego przez bongo :p MXE jak najbardziej polecam, jest to moja ulubiona substancja, a testowalem juz sporo - kazdy trip jest inny, bogaty w przemyslenia, sensy, oczywiscie najwieksza role gra s&s - powiedzialbym ze na tripie na MXE tworza sie takie wiezi miedzyludzkie, ktorych niesposob by zawiazac po zadnym innym srodku
Rejestracja: 2014
  • 625 / 44 / 13

1 miejsce pod kadzm wygldem z pewnością zajmuje Lady sally.
Jeđli chodzi o OEVy to MXE, jeśli o CEVy to DXM.
Miałem jedną przygodę z 3-MeO-PCP więc ciężko mi określić ale mam wrażenie, że w większych dawkach wskakuje na miejsce 2 zaraz po SD.
Rejestracja: 2007
  • 3739 / 43 / 0

W wiekszych dawkach, to Cie moga zawinac do karetki. Polecam nie wychodzic z domu. Ale trip w karetce byl jednym z najbardziej wizyjnych, nie wiem, czy przez przypadek dosypalam tryptaminy, czy po prostu taki INTENSYWNY sort.
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 57 / 80

@Wawoj o jakiej dawce i jakiej drodze podania mówisz?
Rejestracja: 2007
  • 3739 / 43 / 0

A co, chcesz powtorzyc moj wyczyn? ;-) Nie wiem, nie bylam juz w stanie tego zwazyc, zwyczajnie podalam domiesniowo to, co bylo na lyzce.
Posty: 65 Strona 2 z 7
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 1962 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości