Najbardziej wizyjny dysocjant?

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 12 / 0

salvia Divinorum - szukaj w jakiś czechach, holandii albo portugali.
ketamina - czy jest wizyjna, nie wiem ale pewnie fajna w Wielkiej Brytanii mandat za nią dostać można co najwyżej, w każdym klubie do kupienia. Weterynarze w polszy też mają.

A tak to MXE, DXM + miksy jak z tego co chcesz na rynku, reszta dyso to takie zabawki trochę podobne do opio.
Testuj mixy z kanna, czosnkiem może cię coś zadowoli.
  • 133 / / 0

Moim zdaniem Szałwia wieszcza. Zwala z nóg, przy tym jest dysocjacyjno-psychodeliczna.

Hangxiety: Coraz więcej ludzi rezygnuje z alkoholu, bo... (Prawdopodobnie też tego doświadczyłaś)

To doskonale znane większości ludzi uczucie stresu i zażenowania, a także niepokoju określane mianem “hangxiety”. Jest to połączenie słów “hangover” (kac) oraz “anxiety” (niepokój).
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / / 0

MXE jest bardziej przyziemny i "tymczasowy". Ja w głowie miałem mnóstwo pytań, stan przypominał bardziej upojenie alkoholowe choć DXM też całkiem nie odcina od rzeczywistości. Różnicę ciężko określić
  • 5304 / 60 / 0

DXM. Bez recepty, ale jak żem pierwsze razy spożywał to nie wierzyłem, że taka moc je we zwykłych małych białych niepozornych -już teraz wiem - skurwysynach. do tej pory nie miejści mi się w baniaku. Jest moc, oj jest, jak w pierwszej płycie Szpongli.

Muchomor czerwony. Za dużo testów nie było. Pierdolec-ogłupiacz, a z wizjami kiepsko. Chociaz jakies tam były tylko bez głębszego przesłania itp

Pierwsze miejsce zajmuje w moim rankingu kompletnie bezsprzecznie, kurwa bezapelacyjnie wręcz, jej dysocjacyjność, salvia Divinorum.
Jadłem grzyby ażeby to raz, paliłem dziwne cuda z lufek, kurwa tabletki dziwne oraz miksy różne powyższych + inne i powiem bardzo krótko od razu może komu obrazując: te wszystkie używki są gówno warte i mogą co najwyżej czyścić listki sally
  • 3742 / 38 / 0

Laczyles DXM z sally? :-)
  • 4 / / 0

DXM w moim odczuciu to MXE dla ubogich :p wiadomo, co kto woli, faza jest inna ale po wrzuceniu 70+ tabletek mialem wrazenie teleportowania sie z miejsca na miejsce, zero swiadomosci kim jestem etc. I poczucia czasu - podobnyego stanu doswiadczylem po sporej ilosci synt haszu spalonego przez bongo :p MXE jak najbardziej polecam, jest to moja ulubiona substancja, a testowalem juz sporo - kazdy trip jest inny, bogaty w przemyslenia, sensy, oczywiscie najwieksza role gra s&s - powiedzialbym ze na tripie na MXE tworza sie takie wiezi miedzyludzkie, ktorych niesposob by zawiazac po zadnym innym srodku
  • 626 / 41 / 13

1 miejsce pod kadzm wygldem z pewnością zajmuje Lady sally.
Jeđli chodzi o OEVy to MXE, jeśli o CEVy to DXM.
Miałem jedną przygodę z 3-MeO-PCP więc ciężko mi określić ale mam wrażenie, że w większych dawkach wskakuje na miejsce 2 zaraz po SD.
  • 3742 / 38 / 0

W wiekszych dawkach, to Cie moga zawinac do karetki. Polecam nie wychodzic z domu. Ale trip w karetce byl jednym z najbardziej wizyjnych, nie wiem, czy przez przypadek dosypalam tryptaminy, czy po prostu taki INTENSYWNY sort.
  • 1864 / 53 / 80

@Wawoj o jakiej dawce i jakiej drodze podania mówisz?
  • 3742 / 38 / 0

A co, chcesz powtorzyc moj wyczyn? ;-) Nie wiem, nie bylam juz w stanie tego zwazyc, zwyczajnie podalam domiesniowo to, co bylo na lyzce.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata