Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 14 / / 0

Ludzie po 2,5 rocznym nadużywaniu b-k działających mocno na noadrenaline
przyzwyczaiłem się do tak koszmarnych zjeb blokad steropianu ( wodogłowie )
^
Od grudnia 2014 na naszej hodowli znalazło mi się około 10 swieżych królików nad którymi prowadziłem pewien eksperyment
Na tą pore moge stwierdzić że w pół roku wszyscy z 10 zepsuli se mózgownice totalnie, chłopaki bardzo podatni i na nieszczęśćie zawsze wdupiali to co było u dilla i niestety tak na prawde po tych Trut-Ketonach wcale nie czuli się dobrze ale cos w tym było że jak się im kończył kryształ to włączał im się Szukanie kryształów w samochodzie w ktorym zawsze aplikowali paranoje, 0 dogadania taki klimat ze są razem i dziś w nocy kirają to norma i zawsze tak jest tylko ROZKMINA ROZKMINA
wycofałem się z tego towarzycha bo wiem ze dla mnie napewno wyjdzie to na dobre
przed moim odejsciem uraczyłem panów bardzo fajnym sortem trójeczki 1 chłopak u którego widziałem już jakąś ostrą depresje którey potrafił siedzieć i 12h w aucie sie nie odzywac rozpłakał się i powiedział że koniec już tego wyskoczyli z auta i zaczeli tańczyć i tak sie chlopaki na trojke przerzucili Oni podobnie jak ja nie czują praktycznie żadnego zejsca po 3 bo to nie jest zejscie tylko dobre samopoczucie
3-MMC ? w moim wypadku to przerzucenie sie na mądrzejsze rzeczy
  • 1613 / 15 / 0

Odpowiedzią na pytanie jest 3mmc - metafedron - najsłabszy aktualnie keton - bardzo bezpieczny (i w kategorii bezpieczeństwa i odebrania hamulców).
O dziwo - po przerwie ok 40 dni po zrobieniu 1g i.v. nie miałem zjazdu!
Jest to keton którego zjazd jest bardzo subtelny, a przy niskiej tolerancji nawet możliwe, że nieodczuwalny.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Rozbita grupa handlarzy - policja szuka pokrzywdzonych

Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny.

Ose

• 11 / / 0

Najbardziej - alfa PHP.
Najmniej - etkat, tuz za nim bufedron.
  • 2 / / 0

Najbardziej - alfa
Najmniej - 3mmc
  • 495 / 17 / 0

Najmniej - mef, nawet kilkudniowe ciagi byly dla mnie bezbolesne
Najbardziej - MDPV - wiadomo
  • 622 / 69 / 0

3jeczka... to taki skryty zboczeniec... jak działa "robi ci dobrze" ale gdy przestaje - niektóre szczury dostają ataków agresji i szukają zaczepek, zwł w mixie z alko.
W zależności od przerobionego towaru ... wiele znajomych szczurów dosłownie wypierdalało na miasto "komuś napierdolić" . nie mieści mi się to w głownie. Ja w labolatorium po zakończeniu testów po prostu idę spać, zaś te wyjątki - to bardzo zastanawiające. Z tego co wiem nie biorą nic innego - jak myślicie czego to wina?

Nie od dziś wiadomo, że alko ogólnie pobudza agresję, ale z mixie z trójką rozpierdala ją bardziej? hm zastanawiające
  • 234 / 5 / 0

Najbardziej ryje 3mmc
Najmniej alfa-PVP

Gdzieś tam po środku klefedrony i inne żrące gówna.
Użytkownik nieaktywny
  • 813 / 2 / 6

Za dużo beta-ketonów w sumie nie brałem, ale jak już zajrzałem do tego tematu to napiszę coś od siebie. Otóż uważam, że najbardziej "ryjącym" jak to zostało ładnie określone w nazwie tematu beta-ketonem jest 4-BMC, w wysokich dawkach spowodował potężne majaki oraz wypranie z serotoniny na okres kilku dni, przez które czułem się jak potocznie mówiąc gówno. Najmniej - metkatynon, który urzekł mnie swoją czułą opieką, jeśli można to tak ująć.
  • 571 / 33 / 0

Myślę że aktualnie to co nalata na rynku można zestawić tak:

Najmniej ryjący serotonionowy : 3mmc (lecz ciąg na tym zmienia diametralnie postać rzeczy i jest bardzo niszczący . TAKI PARADOKS :P )

Najmniej ryjacy dopaminowy : eth-cat

W "hÓj" ryjacy od serotoniny : klefedron (4cmc)

I najbardziej "rozjebujace" dopaminowe (ale najsilniejsze w grupie bieda-ketonow)
alfa pvp i php
  • 505 / 26 / 0

szpak 4-BMC dodany w ilosci 200mg i.v do bycia juz na alfie dodal skrzydel mocno fakt w mixie z alfą BLACK SENSATION SHOW byl majaki ale sam w sobie jest niegrozny

4-CMC nie jest serotoninowy jako tako jest taki wszystkiego po trochu na moje na wjezdzie mocno trzesie obrazem

et-kat ma tyle wspolnego z dopaminą co BB z zakonnicą

najbardziej ryjacy (oceniam tu wzgledem moc/efekty uboczne) alfa-php

najmniej pentedron + 3mmc w 1 pompce (minus częste dorzutki) ale efekty pozytywne przy minimalnych negatywnych dają temu mixowi prowdzenie w mojej skali przyjemnosci
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata