Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

z obecnych. Najbardziej ryjacy:alfy najmniej:4Bmc, 3mmc

• 685 / 39 / 0

Z tych dostepnych teraz to najgorsze sa alfy. Wszyscy chyba wiedza dlaczego. za nimi pentedron (watpliwa faza i mega zjazd) i metkat (manganizm).
najlajtowszy to brefedron chyba.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Szkocka Partia Narodowa chce legalizacji narkotyków

Szkocka Partia Narodowa poparła dekryminalizację posiadania i zażywania narkotyków - informuje BBC.
Użytkownik nieaktywny
  • 705 / 5 / 0

Z rzeczy, które próbowałem.
Najbardziej ryjąca - alfa-PVP
Najmniej ryjący - brefedron
Użytkownik nieaktywny
  • 276 / 3 / 0

próbowałem i alfy i 3mmc, jak dla mnie 3mmc mnie bardziej poryło niż alfa, po zajebaniu ponad 1g 3mmc w nocke - utrzymujące się schizy przez tydzień, szukanie kamery w pokoju, strach przed wyjściem na piwo- ludzie się na mnie czają za drzewami, kątem oka non stop widziałem jakby ktoś na mnie patrzy.
300mg alfy zjedzone w 4h - brak jakiegoś mega zwału, małe lęki.
  • 571 / 33 / 0

To chyba pomyliłeś wory, albo alfa to nie była %-D

• 685 / 39 / 0

Ja po przerobieniu 400mg w pare h tez nie mialam psychoz poza jedną małą wkreta i trwajaca pare minut. Ale ja po prostu jestem wyjątkowo malo podatna na takie rzeczy, większość by miala juz kamery za oknem ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 45 / / 0

Jesli przez rycie bani mam na mysli stan dzien/kilka dni po to na pewno alfa-PVP to najgorszy shit. Meczarnia. Natomiast po 3mmc w miare dobrze dochodzilem do siebie, nawet po obrobieniu 3g nie czulem sie zle i po 2 dniach imprezy od razu zasnelem i na drugi dzien czulem sie w miare normalnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

Zalek33 pisze:
To chyba pomyliłeś wory, albo alfa to nie była %-D
nie, nie pomyliłem worów ;) to była alfa na 100%, normalnie bym tyle nie zjadł, ale właśnie to była moja jedyna wkręta - kumpel mi powiedział na dyskotece, że tu jest tajniak, co ostatnio go zgarnął, no to trzeba było się pozbyć wszystkiego co było, no i było troche za dużo ;) ogólnie nie przyjemny stan, ale zero psychoz, zero skutków ubocznych na drugi dzień- poza mega zmęczeniem, brakiem apetytu i chęcią spania cały dzień. Za to po 3mmc, przez 1.5-2 tygodnie wgl z domu nie chciałem wychodzić, za każdy drzewem, które mijałem- kontem oka widziałem ludzi, różne głosy i pojebane schizy.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Dziwne w chuj i tez nie moge w to uwierzyc :retarded: ... 3mmc zrylo Cie bardziej niz alfa :huh: ? Chyba nikt w to nie wierzy, 3mmc jeden z najmniej ryjacych ketonow zdaniem wiekszosci osob tutaj na forum.
  • 7 / / 0

Pojebales samary jak nic:)ja po 100mg alfy jak warzywo

Jebac alfe:)
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata