Najbardziej euforyzujący narkotyk.

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 365 / 42 / 0

17 marca 2019Metropolis pisze:

Gram przez noc to była niska norma dla większości użytkowników za czasów legalności.
legalności MDMA? kiedy było tak dobrze? ;)

chyba że mówisz o ketonach, ale tutaj to w moim przypadku normą było 5g na 48godzinny weekend i w niedzielę wieczorem zamawianie kolejnej paki na następny
  • 611 / 46 / 0

Mówiłem o 3mmc.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Sześć lat więzienia dla „dilera gwiazd”

Warszawski sąd skazał P. zwanego „dilerem gwiazd” oraz osoby, które miały pomagać mu w udzielaniu kokainy. Mężczyzna został skazany na sześć lat więzienia i musi zwrócić ponad milion złotych zarobionych na handlu narkotykami.
  • 122 / 14 / 0

@Metropolis a no wlasnie, a my o MDMA , bo wlasnie cos mi nie pasowalo , bo jak mozna by na kazdej imprezie zjadac grama emki , malo prawdopodobne
  • 37 / 6 / 0

na emke wzrasta w chuj szybko tolerancja. w czasach, kiedy prawie co weekend jadłem MDMA (a nie trwało to jakoś długo), standardem było minimum 0.8g przez noc..
  • 122 / 14 / 0

@promil6 no tak przy takiej czestotliwosci zgadzam sie , ale jakby ktos raz na 3 miesiace zarzucal , to tolerka by nie wzrosla zbytnio :)
  • 1031 / 38 / 0

Jest euforia i Euforia. Moim zdaniem jesli chodzi o intensywnosc doznania, to psychodeliki nie maja sobie rownych. Po zadnej dawce helu euforia nie spowoduje np. aktywnosci obszaru mozgu odpowiedzialnego za ekstaze religijna i inne obszary ponadnaturalne.
  • 75 / 4 / 0

@Roade Nie, nigdy nie czułam niepokoju (chyba że na zjeździe nie mając obstawy lekowej), a właśnie idealną euforię i miłość do całego świata. Po emce to też charakterystyczne uczucie, ale moim zdaniem nieco lżejsze i dochodzi taka nie wiem niestabilność, poczucie, że jest się wywalonym w kosmos, a tego nie lubię. Może to też kwestia tego, że to pierwsze miałam z zajebistego źródła, dobrej jakości, a z drugim nie miałam wielu doświadczeń i za każdym razem nieznana jakość.
  • 37 / 3 / 0

Mnie najbardziej zeuforyzowało MDMA(jeżeli to było MDMA a nie mefedron). Stan przyjemny i nie rzucający człowiekiem jak 3cmc, wyglądająca na zewnątrz delikatna bomba ale w głowię i w umyślę totalne wyluzowanie no i nie spożyte pokłady energii.
  • 33 / 2 / 0

Moim zdaniem MDMA lub 4MMC
  • 37 / 3 / 0

4MMC to coś legalnego ?? Jakiś następca sławnej zdelegaizowanej "trójki" ??
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata