Nadwrażliwość dopaminergiczna - czy da się ją wyleczyć?

Moderator: Zdrowie

• 96 / 3 / 0

Witajcie kochani. Pisze gdyż na razie nie widze perspektywy poprawy. Microdose'owałem fetę celem lepszej nauki i produktywnego zapamietywania informacji. Jednak wydaje mi sie że bralem za male dawki (czasem 2mg, czasem 20). Microdose'owalem w okresie 3 tygodni, 3x w tygodniu. Lecz z czasem zauwazylem ze gdy skupiam sie na czymkolwiek, mam powazne objawy neurologiczne (poczucie kurczenia sie naczyń krwionośnych mózgu, brain fog, oszołomienie, zaburzenia pamięci, poważne lęki i urojenia prześladowcze, apatia i bezmyśl połączone z brakiem siły w dzień, za to przypływ energii i (na szczęście słabo wyrażone) problemy z zaśnięciem. Z resztą nie tylko przy skupianiu się, ale i towarzyszy mi to caly czas, tylko nie jest az tak wyrażone mocno jak w przypadku skupiania sie na czymś. Wydaje mi sie ze za male dawki fety spowodowaly powazna nadaktywność dopaminergiczną q pewnych rejonach mozgu. Suplementacja jedynie maskuje objawy, po zaprzeataniu wszystko wraca. Czy da sie to odwrócić? A może to nie nadaktywność?
  • 504 / 50 / 0

U mnie podobnie rozwijała się na początku schizofrenia paranoidalna.
Ja bym radził pogadać z psychiatrą.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Siedleccy kryminalni zlikwidowali wytwórnię mefedronu

Policjanci zabezpieczyli 6 kg mefedronu, komponenty i sprzęt do jego produkcji i dystrybucji. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowana została na blisko 300 tys. złotych.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata