Nadciśnienie a MDMA

Moderator: Stymulanty

• 7 / / 0

Ciśnienie 140/100 czasami lekko wyższe, jestem dosyć dużym facetem jeśli chodzi o budowę ciała. Chce spróbować nawet i pół lub 1/3 dawki (choć nie wiem jaka jest akurat w tych co mogę dostać ale działanie na znajomego w okolicy 75kg jednej było mocne ale nie przesadnie). Po 1/3 może ciśnienie sporo podskoczyć czy w dobrych warunkach mogę próbować?
  • 26 / 3 / 0

@asocialprox
Skoczyc to zawsze podskoczy, szczegolnie jak masz predyspozycje do wyzszego cisnienia.
Ja bym jadl smialo, sam mam problemy z sercem i jadlem emke pare razy w pixach czy krysztale i sie nie przekrecilem jeszcze. Najwazniejsze to nie poglebiac sobie kardio schizy negatywnym mysleniem jak juz Cie dopadnie.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

W mieszkaniu był zakład fryzjerski, narkotyki i ukryte w szafie przejście do pokoju

W mieszkaniu 33-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 4 słoiki z blisko pół kilograma marihuany.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata