Nadciśnienie a MDMA

Moderator: Stymulanty

• 8 / / 0

Ciśnienie 140/100 czasami lekko wyższe, jestem dosyć dużym facetem jeśli chodzi o budowę ciała. Chce spróbować nawet i pół lub 1/3 dawki (choć nie wiem jaka jest akurat w tych co mogę dostać ale działanie na znajomego w okolicy 75kg jednej było mocne ale nie przesadnie). Po 1/3 może ciśnienie sporo podskoczyć czy w dobrych warunkach mogę próbować?
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / 4 / 0

@asocialprox
Skoczyc to zawsze podskoczy, szczegolnie jak masz predyspozycje do wyzszego cisnienia.
Ja bym jadl smialo, sam mam problemy z sercem i jadlem emke pare razy w pixach czy krysztale i sie nie przekrecilem jeszcze. Najwazniejsze to nie poglebiac sobie kardio schizy negatywnym mysleniem jak juz Cie dopadnie.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Zarabiają na marihuanie miliardy i śmieją się Polakom w twarz. Dlaczego politycy wspierają obcy kap

Według firmy New Frontier Data światowy rynek konsumencki konopi indyjskich wart jest 344 miliardy dolarów. Ale Polacy na ten tort mogą patrzeć tylko zza szyby.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata