Nadciśnienie a MDMA

Moderator: Stymulanty

• 35 / 4 / 0

mam takie samo cisnienie rano 140-147 nie biore tabletek.
Waliłbym bez leków. lecz! !Pamiętaj! bierzesz to świadomie na własne ryzyko.
  • 2672 / 200 / 0

[mention]ajgoryo[/mention] W żadnym wypadku nie słuchaj powyższej rady i nie odstawiaj leku! Zakładam że bierzesz beta-bloker ,napisz nazwę? Jeśli już to bezpieczniej będzie wziąć MDMA na leku choć to też nie jest dobre i robisz to na własne ryzyko. Ja biorę lek 3 generacji nebiwolol ostatnio brałem mefa i było ok,najlepiej jakbyś brał lek 3 generacji lub w dzień brania MDMA wziął zamiast swojego leku lek 3 generacji.

Łączenie beta-blokerów że stymulantami jest ponoć toksyczne dla serca , z MDMA nie przeaadzaj bo jest toksyczne samo w sobie jak za dużo wezmiesz więc jeśli się zdecydujesz to bądź ostrożny. Aha no i oczywiście nie polecam, daje tylko wskazówki to że mi nic się nie stało nie oznacza że nie ma ryzyka bo każdy reaguje inaczej.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Denver przeprowadzi referendum w sprawie depenalizacji grzybów psylocybinowych!

Już w maju mieszkańcy Denver, stolicy amerykańskiego stanu Kolorado, będą mogli zagłosować tak lub nie w sprawie depenalizacji posiadania małych ilości grzybów psylocybinowych na użytek osobisty.
  • 16 / 2 / 0

Biorę dironorm 10+5
  • 16 / 2 / 0

a co powiecie na normalna dawke dironormu rano , wziąć pół talerza wieczorem przy dobrym ciśnieniu (125/85) i w razie czego posiłkować się captoprilem?
  • 2672 / 200 / 0

Wiesz co powiem Ci szczerze że nie jestem pewny więc się nie sugeruj za bardzo moją wypowiedzią , wydaje mi się że lek który bierzesz jest bezpieczniejszy od beta-blokerów jednak na poprzedniej stronie patrzę na twoje ciśnienie i raczej bym nie ryzykował bo bez dragów i na leku masz to ciśnienie po prostu za wysokie, odpuść idź do lekarza poinformuj go że masz na tym leku nadal wysokie ciśnienie bo 150/100 to jest już złe ciśnienie więc na twoim miejscu bym nie ryzykował brania piguły , chyba nie chcesz dostać zawału albo wylewu a jest to możliwe przy takich parametrach, nawet jak weźmiesz kiedy będziesz miał to ciśnienie niższe to nie wiadomo co się stanie.

A jaki masz puls jeszcze napisz ?

Powinneś iść do lekarza powiedzieć że na leku masz nadal za wysokie parametry i on Ci zmieni, ja miałem zawsze ciśnienie 120/80 i puls 70-80 ostatnio coś się stało i też mi skoczyło do 140/90 i puls nawet 120. pierw dostałem bisoprolol na nim miałem ciśnienie 130/85 i puls 80-85 a teraz biorę nebiwolol i mam ciśnienie 110-120/65-75 i puls max 70-80 . Więc polecam ten lek, no i co ważne to jeden z tych beta-blokerów który jest najbezpieczniejszy przy ćpaniu jeśli w ogóle można to tak nazwać bo w porównaniu do b=blokerów starszej generacji dodatkowo rozszerza naczynia krwionośne.

Ja bym nie ryzykował , wkońcu tu chodzi o twoje zdrowie i życie.
  • 16 / 2 / 0

Puls mam maxymalnie 95 po mj, zwykle 70. Mam skierowanie do endokrynologa na badania bo są przypuszczenia że to cisnienie to może być wina jakiś zmian hormonalnych. Bo nadcisnienie w wieku 20 lat to chyba trochę za wcześnie :/
  • 16 / 2 / 0

MDMA+ captoprill pod reka , bedzie bezpiecznie ?
  • 16 / 2 / 0

No i zdecydowałem się, zero ubokow, bania dobra i to bez captoprillu
  • 26 / 3 / 0

Siemanko, w Sylwestra mozliwe, ze bede jadl emke w krysztale, ale mam stwierdzone nadcisnienie od jakichs 4 lat. Co prawda nie jest jakies hardkorowe, bo pare miesiecy nie biore moich lekow i jak sobie mierze to wychodzi najwyzej 140/95, jedynie puls czasami ponad 100.
Niedlugo pojde do lekarza i poprosze o moje stare leki, bralem nebiwolol, ktory chyba jest z tego co kiedys czytalem wyjatkowym beta blokerem bo mozna go jesc ze wszystkim i sie nie zejdzie, ale chcialem sie tylko upewnic czy bedzie ze mna wszystko okej. Pewnie na fazie jeszcze bede popalal szlugi wiec to tez doda do wyzszego cisnienia, no i co sobie zalatwic od lekarza zeby wziac doraznie w razie gdyby sie cos dzialo?
  • 16 / 2 / 0

Napewno bezpieczniej niż gdybyś brał pillsa, ja ci doradze captoprill jeśli skoczy cisnienie powyżej 180/110. Sam mam nadcisnienie a brałem ostatnio i było ok ;)
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata