Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 424 • Strona 41 z 43
  • 3247 / 622 / 9
obraz_2022-08-13_074323230.png
Na psychonautwiki jest tak w tabeli i sądzę, że 15 min to dobry czas minimalny zanim sięgnie się po kolejnego naboja. Waląc cięgiem nie czuć nawet tego przyjemnego ciepła opio-like w końcówkach kończyn. Właśnie nie jest tanio jak nie ma szacunku do substancji. Ten zestaw wyniósł mnie 120 ziko i poszedł w 3 dni, ale tak jak mówię trochę marnacji było no i raz buchałem z kumplem. Steve-O walił takie jakieś z arabskimi napisami, zapewne import, optymalizacja kosztów. Ty, a czujesz różnice pomiędzy firmami? Chyba nie ma. Myślałem napisać do Zenkera czy jest możliwy bezpośredni hurt czy coś. Zrzuta na paletę? xD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1967 / 368 / 0
Ja właściwie używałem tylko z jednej firmy - kayser,więc powiedzieć nie mogę.Zapewne nie ma różnicy.Jedynie niektóre naboje,droższe zawierają trochę więcej substancji,więc wtedy napewno.
widzialem nieskonczonosc
  • 3247 / 622 / 9
Wykupiłem te Zenkery bo wychodziło po 1,33 zł za nabój przy 30 szt. Teraz mam w ulubionych Kaysery po 35 pln za 25 szt tj 1,40 zł za sztukę Jestem wielkim fanem optymalizacji dlatego chyba faktycznie będę pisał do firmy. A najlepiej butla, ale to już byłby skok na głęboką wodę. Najpierw etap syfonu. Może otworzę sobie stragan, przebiorę się za klauna i będę gonił wesołe baloniki. W drogerii u mnie jest szyld przed wejściem. "Balony z helem." To jak kurde z helem gonią to ja nie mogę z podtlenkiem? %-D

Zaskakujące, że jeden nabój N2O do bitej śmietany zawiera akurat tyle rozprężonego gazu co średnia pojemność płuc człowieka. Przypadek? Nie sądzę.

Zenkery chyba lepsze od Kayserów. Teraz mnie wyszło po 1 pln za nabój (bullet time Max Payne - Zero Pain) bo miałem 20 monet na alledrogo. Lubię łączyć promki na monety z podtlenkiem. To wszystko jest takie efemeryczne jak balonik.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1967 / 368 / 0
Auta robi szybkie,mózgi robi szybkie! Ciekawe :D
_uW8w1gYAxIE_XKsAbnSQxM0-hG8OiUY_IRW5cCmkik.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
widzialem nieskonczonosc
  • 3385 / 336 / 0
Mozna kupic butle gazu calkiem tanio, jedynie trzeba zaplacic kaucje za nia. Nie jest to trudne do zrobienia. :)
  • 3247 / 622 / 9
A gdzie konkretnie? Dość niedaleko mam taką firmę z gaśnicami. Ziombelki kiedyś brali stamtąd CO2 do boxa. Może warto spytać?
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 261 / 112 / 0
Jutro przelewix z roboty, już wiem na co częściowo pójdzie. Skusiliście, yo sick fucks %-D Zamawiam też DCK, skoro N2O podbija deksiwo to aż zacieram rączki na miks z deschloroketaminką. W sumie czemu nie 4 naraz do miksu: DCK, DXM i zioło oraz N2O na podbicie? Moja narko-współlokatorka chyba mnie wycałuje...
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
  • 1967 / 368 / 0
Spodoba Ci się ;)
Zajebiście podbija rzeczy.
widzialem nieskonczonosc
  • 3247 / 622 / 9
Trzeba umieć wywować nadciśnienie w płucach wpuszczając podtlenek. Dobra jest technika gniecenia balona podczas wpuszczania do w pełni opróżnionych płuc.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1 / / 0
Mam pytanie odnośnie naboi N2O - czy coś jest z nimi nie tak po dacie ważności ? mam trochę przeterminowanych o 2 lata naboi i zastanawiam się czy może z nimi coś być nie tak czy data ważności jest tam tylko z wymogu a może z gazem coś się dzieje/w jakiś sposób częściowo ucieka z naboju i jest go mniej ?
ODPOWIEDZ
Posty: 424 • Strona 41 z 43
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.