Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 424 • Strona 39 z 43
  • 150 / 23 / 0
@atropolamine sklepy Hendi
  • 15 / 2 / 0
W Aldi są albo w makro
  • 1967 / 368 / 0
cartoon-businessman-flying-stars-spinning-around-his-head-illustration-116063068.jpg
Nie wiem dlaczego,ale ten kreskowkowy motyw doskonale opisuje to jak się czuje po podtlenku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
widzialem nieskonczonosc
  • 1967 / 368 / 0
Kolekcja około pół roczna.
https://ibb.co/JC2zFXk
+/- 350 naboi
:psycho:
widzialem nieskonczonosc
  • 3247 / 622 / 9
Ależ to jest wyjebogo. Właśnie ogarnąłem crackerek i jest myśl, że muszę ogarnąć gumowy pierśnień na niego bo u spodu gwintu gaz spierdala. Było takie coś kiedyś do laserka chyba kiedyś. Ale to nakładam balon jak kondona na chuja zawija się najpierw balona i nawija na cracker aż po tą szczelinę. A faza sama - wyjebista. Taka jakby krótka dziura i coś podobnego do poppersów. Że też dopiero teraz się do tego dobrałem. Oj wieszczę sobie z tym długą i burzliwą relację. Tymczasem pozdro - trzeba wessać naboja. :)
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1967 / 368 / 0
Niestety drogie.Ale faza wyjebana,rozkminy to miód na mozg i ten silny buzz.I ta cała otoczka z balonami,słodkim smakiem.Polecam 2-3 balony sprawdzić ;)
No i polecam mix z DXM.Albo chociaż ziołem.Ze o dexie z ziołem nie wspomnę.
widzialem nieskonczonosc
  • 3247 / 622 / 9
Ej dobra jest uszczelka z łącznika węża. Jednak wolę chyba bezpośrednio z crackera wciągać. Trochę czuję jakbym na stole leżał a nade mną anastezjolog. Trza jeszcze ocieplacz na usta bo mi przymarzły przed chwilą. Zajebisty podbijacz, otumaniacz. Side-kicker. Zero uboków.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1967 / 368 / 0
@Zgienty Nie wciągaj z crackera coś ty!!
Jak już naleci wszystko do balona,możesz odwrócić cracker z balonem do góry nogami to poleci do środka jeszcze trochę więcej.Z tym,że zamarznie czesc na której jest balon i łatwo żeby się przedziurawił,więc zanim ściągniesz to możesz podmuchać część balona,która jest nasadzona,i trochę pocierać zanim ściągniesz.A tak to tam niewiele spierdala,nieistotne,jak szybko odkręcisz cracker to jest git.

Ponadto prawdziwa zabawa zaczyna się przy 2-3 balonach.A w taki sposób tylu nie przyjmiesz ;)
widzialem nieskonczonosc
  • 3247 / 622 / 9
Tej ale co napełnić balon i zawiązać? Można wpuścić sobie nabój w płuca i reinhalować się przez balon też. Drogie w sumie. Te 25 naboi po 40 to dzisiaj bankowo wyniucham wszystkie. Nie dziwne, że do Steve'a-O to na wózku widłowym przywozili.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1967 / 368 / 0
No nie bez powodu mówią hippie crack.Jebniesz 2 balony i jest taka faza,że lecisz od razu po kolejne i kolejne.. można wykirać cały zapas nie wiadomo kiedy.

Jeśli Ci chodzi o to jak to zrobić,żeby przyjąć 2 balony no to ja to robiłem tak,ze napełniałem jeden i trzymałem w ustach w taki sposób,żeby nic nie uleciało,a w tym czasie napełniałem drugi i miałem 2.Trzy to robiłem tak,że miałem taki klips do przypraw i zabezpieczałem nim jeden balon a potem robiłem sobie jeszcze 2.

Po czterech raz mnie wyjebało z ciała.Na DXM to nawet po jednym.
widzialem nieskonczonosc
ODPOWIEDZ
Posty: 424 • Strona 39 z 43
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.