Podtlenek Azotu N2O

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 173 / 26 / 0

Też tak myślę. Jak było kilka osób chętnych, to po prostu po kolei napełniało się baloniki (jeden zajmuje może minutę czy dwie) i jak już wszyscy mieli swój to razem się je brało. A takie branie jeden po drugim to się chyba tylko nadaję w pojedynkę, a nie do towarzystwa.
  • 511 / 29 / 0

Kupiłem sobie jakiś czas temu crackera i 100 nabojów, o tym że za pierwszym razem odmrożenia palca miałem nie wspomnę.

Zauważyłem że te grube balony z gumką recepturką są najlepsze, wchodzą 4 naboje N2O.
Nie wiem czemu ale za każdym razem czuję się jak po dobrym wiadrze i taki przebłysk aaaa to to samo co mj
Mieszane uczucia mam do N2O

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Badanie roli intensywności oświetlenia w uprawie konopi ujawnia kilka ciekawych faktów

Połączone badanie naukowców z kanadyjskiego Uniwersytetu Lavala i Greenseal Cannabis Company, producenta medycznej marihuany, potwierdzają ścisły związek pomiędzy intensywnością oświetlenia i wysokością plonu w uprawie konopi indoo
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata