Podtlenek Azotu N2O

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1643 / 269 / 154

Przyjemny, jedyny przyjemny dysocjant. Banan na gębie, gadatliwość, słowotok wręcz. Niweluje niepokój. Ale najlepszy do premedykacji / sedacji ;-)
  • 17 / / 0

Gadatliwość? Nie powiedziałbym. Trudno o taką, gdy wstrzymujesz oddech, oczekując efektów. :P

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Kościół Anglii chce zainwestować w medyczną marihuanę. Ma na ten cel 16 miliardów dolarów

Kościół Anglii poparł użycie konopi do celów leczniczych i powiedział, że chętnie zainwestuje w ten sektor.
  • 1643 / 269 / 154

[mention]siedzspokojnie[/mention] Krótko to trwa, ale jednak. Po nawdychaniu się. A już w ogóle najlepszy to jest podtlenek azotu przez tzw. ,,wąsy” podczas premedykacji. W tak stresującym momencie taki przyjemny stan :-D
  • 557 / 43 / 0

27 sierpnia 2018Duce pisze:
Marka naboju ma jakieś znaczenie w ogóle? Chociaż w sumie sam przyznam że naboje osi jakoś lepiej pompowały. %-D Z drugiej strony cena jednak znacznie wyższa.

Ostatnio miałem okazję poznać osobę która dorabia sobie sprzedając baloniki na sztuki na festiwalach. Przyznam że świetnie jest wciągnąć balon wielkości 2 albo. i 3 nabojów (oczywiście na raty) szczególnie jak się jest na 200ug legitnego kwasy 150mg mki i nieznanej ilości mj. W pewnym momencie widziałem już tylko kręcący się kolorowy fraktal i mnie jako bezosobową cząstkę w samym środku. Stan niedowierzania, świetny a N2O odgrywa dużą rolę w takim mixie, wybija na wyżyny fazy. 😎
Mr.Nitro, który bywa na imprezach i festiwalach psytrance ;) Złoty człowiek - bierze 5 zł od balona i ma kolejkę ludzi przez całą imprezę :D
Ostatnio byłem właśnie na 150 ug + wciągałem balony --> piękne CEVy i wspaniałe uczucie.
  • 17 / / 0

W ogóle pewnego czasu, zauważyłem ciekawą rzecz. Otóż kolory cevów w lewym oku są czerwone, a prawym widzę niebieskie. Ciekawe od czego to zależy?

Przy solidnym inhalowaniu, moje zwidy, przypominają te po LSD, tylko w czarno-białych barwach.
  • 157 / 2 / 0

Ostatnio pierwszy raz spróbowałem tego specyfiku I powiem szczerze że sie bardzo zawiodłem. Słyszałem że czas działanie jest bardzo krótki, ale nastawialem się chociaż na kilka minut, a nie 20-30 sekund. Pozatym faza jest imo bardzo przyjemna. Mila zamulka
  • 257 / 9 / 0

Bo to używka do mixowania, a nie do walenia solo.
  • 193 / 33 / 0

No chyba że ktoś bierze jeden za drugim. Dzięki odwrotnej tolerancji za każdym razem zaczyna się robić coraz ciekawiej i moim zdaniem czas działania też się trochę wydłuża. Efekty uboczne jak ból głowy też zaczynają wzrastać, więc lepiej nie przesadzać z ilością. Trzeba oczywiście robić przerwy pomiędzy żeby się dobrze dotlenić.

Jak brałem w taki sposób to brałem balonik z 2 nabojami gdzieś co 5-10 minut, łącznie chyba 8 razy. Pod koniec przy zgaszonym świetle i tylko włączonym monitorze pojawiają się ciekawe OEVy, tzn. stwarzanie myślami obiektów wokoło siebie.
  • 69 / 3 / 0

Cześć,
Myślę nad spróbowaniem tego. Planuje kupić śmietankę i ładować ją do balona. Czy marka śmietany ma jakieś znaczenie? Na ile balonów mogłaby mi starczyć jedna śmietana?
  • 1589 / 140 / 1

lol, może jeden?
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata