Podtlenek Azotu N2O

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 293 Strona 27 z 30
Rejestracja: 2017
  • 6 / 5 / 0


20 lipca 2018tommy1990 pisze:
Panowie i Panie. Jakie opinie na temat nabojów firmy HENDI ? Dzięki ;)
Tak jak kolega wyżej napisał działają :-D, możesz je dostać bez problemu w Selgrosie oraz w Makro, na Allegro też widziałem i to w całkiem niezłych cenach ;).
Rejestracja: 2010
  • 210 / / 0


Jaka jest opcja na zakup większych butli? Chirurgicznych/dentystycznych?
Ręce bolą od tego syfonu do bitej śmietany.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Medyczna marihuana obniża agresję u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną?

Już niebawem w Australii wystartuje pilotażowe badanie, które ma dokładnie zbadać wpływ medycznej marihuany jako środka teapeutycznego zaburzeń behawioralnych u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.
Rejestracja: 2017
  • 17 / / 0


Kupić da się, tylko to kosztuje, ale... Ostatnio zerkałem na ofertę firmy "Linde". Wprawdzie mają w ofercie, jednakże mogą żądać okazania dowodu, że jesteś lekarzem, czym kimś tam jeszcze. Szukałem swego czasu nawet na ibeju, ale tam trudniej znaleźć to co nas interesuje. Chińczycy na alibabie sprzedają w hurtowych (kilogramowych) ilościach, ale podejrzewam, że może być znowu problem z opłatami celnymi i innymi. Najlepiej obliczyć opłacalność interesu, albo samemu produkować ten gaz. Zastanawiałem się kiedyś nad prostą, ale szczelną instalacją, w której uzyskałoby się ciśnienie.
Rejestracja: 2014
  • 1589 / 140 / 1


tylko jeśli masz gabinet lekarski i prowadzisz praktykę. już pytałem w jednym punkcie dystrybucji i z reakcji sprzedawcy ("jeśli o to panu chodzi") wynikalo jasno, że ma wiele podobnych telefonów.
Rejestracja: 2016
  • 321 / 47 / 0


Czy ktoś wie jak wyciągnąć śmietane kiedy juz nie ma gazu ?
Rejestracja: 2012
  • 257 / 9 / 0


Naboje osi wchuj lepsze niż hendi
Rejestracja: 2011
  • 1747 / 64 / 18


Marka naboju ma jakieś znaczenie w ogóle? Chociaż w sumie sam przyznam że naboje osi jakoś lepiej pompowały. %-D Z drugiej strony cena jednak znacznie wyższa.

Ostatnio miałem okazję poznać osobę która dorabia sobie sprzedając baloniki na sztuki na festiwalach. Przyznam że świetnie jest wciągnąć balon wielkości 2 albo. i 3 nabojów (oczywiście na raty) szczególnie jak się jest na 200ug legitnego kwasy 150mg mki i nieznanej ilości mj. W pewnym momencie widziałem już tylko kręcący się kolorowy fraktal i mnie jako bezosobową cząstkę w samym środku. Stan niedowierzania, świetny a N2O odgrywa dużą rolę w takim mixie, wybija na wyżyny fazy. 😎
Rejestracja: 2016
  • 193 / 33 / 0


Jak dla mnie to jeden nabój to za mało bo daje tylko trochę euforii, 3 to za dużo i tlenu chyba zaczyna brakować, a 2 to akurat tak żeby człowieka oderwało od rzeczywistości i zamieniło we fraktal na chwilę. Mówię o braniu na jeden raz z balonika bez oddychania powietrzem pomiędzy kolejnymi wdechami gazu, czyli łącznie gdzieś 30s przy 2 nabojach.
Rejestracja: 2014
  • 1589 / 140 / 1


Widziałem jak czarni gonią balony pod klubami w Anglii. :Ludzie mówią, że N2O jest najbardziej potentne właśnie w mixie- tak jak Ducze pisze.
Rejestracja: 2017
  • 17 / / 0


Sam N2O w odpowiednich warunkach potrafi dać niezłą fazę. Na peaku, przy odpowiedniej ilości, jest nawet lepszy niż sam DXM (synergia tych obu to potężny kosmos, tylko szkoda, że CEVy mają odcienie samych szarości i fioletu), chociaż to tylko 30 sek. bomby. Z tym że, po kilkunastu nabojach zaczyna się kac i to naprawdę mocny. Jak dla mnie łączenie podtlenku z kwasem, jest dosyć ryzykowne, bo sam rozweselacz wprawia mnie w "zadumę" nad światem, a to jest w stanie przyprawić o BT.
Posty: 293 Strona 27 z 30
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości