Podtlenek Azotu N2O

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 888 / 14 / 0

25 marca 2018blister pisze:
Z benzosami... powyżej post że nie pasuje. Ja osobiście bardzo dużo balonów ściągnąłem po benzo (clonazolam)... i działało to synergicznie. NIGDY nie skasowało mi to fazy... za każdym razem była ona podbijana... a dodatkowo przenosiła w NIESAMOWICIE przecudowne spokojne dysocjacyjne miejsce...
Interesujące. Po clonazolamie nie próbowałem. Kilka razy tylko po etizolamie, wystarczyło 1mg, żeby poczuć przygaszenie kolorów i CEVów. Po 2mg prawie nic mi nie zostawało z N2O, tylko ta warstwa krótkiej euforii z tego, że po pół minuty dostałem z powrotem tlenu. Z rozkmin, z CEVów, z tego sławetnego uczucia "zrozumiałem, sens polega na tym, czyli na czym" - praktycznie nic. YMMV :).

Jeśli na transach jesteś osobą z balonami, spytam wprost - bywasz na Ozorze? ;)
  • 238 / 26 / 0

Niech mi ktoś wytłumaczy jak ogarnąć napełnianie dużej butli z gazem. Widziałem te butle na olx, chodzą po kilka stówek. I z tego co rozumiem to te butle są sprzedawane zawsze jako puste a żeby je napełnić trzeba udać się do specjalnej firmy. Czy trzeba mieć na to jakieś papiery czy coś, czy tylko płacisz za napełnianie czy jakiś abonament?

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Pacjenci szpitala w Dąbrowie Górniczej zatruli się nieznaną substancją na oddziale psychiatrycznym.

Policja wyjaśnia teraz pod nadzorem prokuratury, m.in. jak ta substancja, prawdopodobnie o działaniu narkotycznym, znalazła się w posiadaniu pacjentów.
  • 220 / 11 / 0

Wydaje mi się ze nie trzeba żadnych pozwoleń itp. Bardziej mnie ciekawi czy dało by rade napełnić butle np po co2. Cena jaką widziałem to było coś 60zł/kg, trzeba będzie po dzwonić i popytać
  • 286 / 3 / 0

Posiada ktos naboje N2O ?
Bo mam pewne pytanie
  • 1758 / 65 / 18

[mention]betaguczi [/mention]chyba każdy kto napisał w tym wątku ma lub miał naboje z N2O. Zapytaj po prostu może ktoś ci odpowie.

N2O jest bardzo dobre do pogłębiania odczuć psychodelicznych po psychodelikach, działa bardzo synergicznie m.in z LSD, czy nawet marichuaną. Wprowadza w krótki, lecz bardzo miły i mocny stan, bez mixowania jest raczej mało ciekawe, jednak warto mieć naboje z N2O, aby stosować w mixach, gdy nadarzy się okazja.

Staram się zawsze mięc schowane pod łóżkiem kilka nabojów, cracker i balonik. :cool: :cool: :cool: :cool:
  • 190 / 7 / 0

Wpadło mi w łapki pare naboi, problem w tym że nie wiem co w nich siedzi. Myślałem czy jednego nie otworzyć i nie podpalić, co2 powinno się nie palić a N2O tak. Może ma ktoś z was bezpieczniejszą metode jak to sprawdzić? Naboje wpadają w złoty kolor, brak jakichkolwiek napisów i prawdopodobnie przyjechały z niemiec
  • 5 / 1 / 0

Pooglądaj je pod światło bo generalnie to powinny być opisane ile i co tam siedzi, tylko to bardzo niewyraźne. N2O się nie pali btw
  • 118 / 5 / 7

podtlenek azotu ma zapach bitej śmietany w sprayu (jak dla mnie). Zawartość CO2 możesz wykryć jak z doświadczenia chemicznego w gimnazjum pt. zmętnienie wody wapiennej
  • 1758 / 65 / 18

Miałem kiedyś nieprzyjemność skosztować balona z CO2, od razu wyczujesz, ten gaz przy wdychaniu śmierdzi, jest nieprzyjemny i ostry, robi się po nim trochę słabo wręcz, czujesz w sobie trochę jakbyś starą śmierdzącą jajem wodę mineralną wciągnął. Jeżeli kiedykolwiek miałeś styczność z N2O na pewno to rozpoznasz, że to nie to, jeżeli nie to też duże szanse że się skapniesz.
Jednak na ponad 50 procent masz CO2, pamiętam że naboje z CO2 są często w złotym kolorze, natomiast z N2O w srebrnym.
Po wdychnięciu niewielkiej ilości innego gazu nic ci się nie stanie, więc dont worry, tylko jak poczujesz to co mówię to wypierdol wszystko.
  • 190 / 7 / 0

Patrzałem jeszcze raz, niema żadnych napisów. Przebiłem nabój śrubą lekko mi zmroził paluchy i wystrzelił na pare metrów, zapachu żadnego nie poczułem. Da sie to jakoś otworzyć bez crackera czy syfonu tak by napełnić balon?
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata