Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 5 z 5
  • 53 / 4 / 0
Chciałbym złożyć wyjaśnienia dot. powyższego postu. xD

Bulszit, ktory powyzej opisałem, to było jakieś nieporozumienie. To nie był norflura. Nie sugerujcie sie tym postem! Zakupiłem to u.... yyyy, aby was przestrzec... niebieski ludzik?

Wszedłem ostatnio w posiadanie legitnego norflurazepamu i nie było żadnych tych "dziwnych" uboków, a benzodiazepinowo było, ooooj było.

Działa w tle, ale gdy nadejdzie sytuacja stresowa włącza sie i naprawdę moim zdaniem pokazuje że to nie tylko "słabe jak diazepam". Fakt faktem dawkowanie dość wysokie, ale to super benzodiazepina. Bardziej nasenna od rolls-royce'ów (jeśli jesteś wrażliwy na efekty hipnotyczne). To działanie w tle daje już wielką satysfakcję, dobre samopoczucie. Idealne do ludzi, do pra... dobra, nie. hehe.

Już ją sobie nazwałem "Minty" bo czysty proch w ustach sprawia, że miętowy smak klonazepamu 2mg blednie i się kurczy. przy niej %-D

Gorąco polecam.
ODPOWIEDZ
Posty: 41 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.