N-acetylocysteina

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 56 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2017
  • 4523 / 563 / 0


No to lacz fakty.
Przy suplementacji nac-em zaleca sie uzupelnianie cynku.
Niedobor cynku objawia sie wysypkami i syfami.
Rejestracja: 2017
  • 2207 / 749 / 0


@up
A nie polecasz suplementacji NAC w sposób umiarkowany 2-3 dni w tygodniu uzywac a resztę wolne?

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Kobieta próbowała wnieść narkotyki na teren zakładu karnego. Okazało się, że była poszukiwana

W czwartek, 11 kwietnia na terenie Zakładu Karnego w Garbalinie realizowane były widzenia osadzonych z najbliższymi. W tym to dniu, dzięki czujności funkcjonariusza, nie doszło do wniesienia na teren ścisły jednostki penitencjarnej substancji narkotycznej. ...
Rejestracja: 2015
  • 181 / 14 / 0


08 lutego 2019ludecki12 pisze:
Zauważył ktoś pojawiający się na całym ciele trądzik po nac'u? Od kilku tygodni zajadam 1500mg/ed i zaczęło mnie wysypywać. Zastanawiam się czy to ma z tym związek.
czesc. mialem podobny problem po acc kupowanym jako suplement. ostrzegam wszystkich przed suplami, polecam zaoptrywac sie w aptece, nie twierdze ze wszystkie firmy od suplementow sa do dupy ale nie wydaje mi sie zeby opis z opakowania odpowiadal temu co jest w srodku. dodatkowo tona substancji wypelniajacych i poprostu nie dzialajacy produkt. np takie gowno jak pharm lab. nie ma w tym tyrozyny napewno .
essence nutri traders . niby 600mg acc. dzialania brak za to wysypka.
nie mieszkam w polsce ale przywiozlem spbie ostatnio troche supli jak tyrozyna i acc z PL. to sa zupelnie inne rzeczy. sklady napewno nie odpowiadaja zawartosci bo mam porownanie z aptecznymi produktami i to jest kpina wg mnie. zobaczcie na sklad np acc acc 600mg. zawartosc netto 120g. a tabletek 100szt.... dramat. nie mialem wvzesniej swiadomoaci dopoki nie porownalem dzialania

ostrzegam przed np tym
==========scalono dexpl===========


ostrzegam przed np tym
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2019
  • 12 / 2 / 0


Na bank coś jest z tym szybszym metabolizowaniem leków w wątrobie podczas brania acetylocysteiny, w końcu branie leków to takie kontrolowane zatrucie organizmu. Jestem na 30 mg mirtazapiny i przez 3 dni brałem NAC. Pierwszego dnia wziąłem 500mg i o godzinie o 18 i zauważyłem, że mirta działa słabiej nasennie niż zwykle, do tego źle spałem (dużo więcej pobudek niż zwykle i lekki niepokój. Drugiego dnia dawka 1000mg o godzinie 9:30, kawa wypita pół godziny po przyjeciu NAC kopnęła o wiele mocniej niż zwykle, kołatania serca a później doznałem całkiem przyjemnej euforii, ze snem to samo co poprzedniego dnia. Dzisiaj natomiast (trzeci dzień) również zażyłem 1000mg o podobnej godzinie, potem kawa no i nie jest zbyt przyjemnie. Serducho waliło jak oszalałe, ścisk w jelitach, a teraz mam przepotężnego doła, zupełnie jakby stężenie Mirtazapiny w organiźmie spadło o kilkadziesiąt procent. Szukałem na internecie informacji na temat interakcji z antydepresantami i znalazłem tylko, że NAC działa synergicznie z niektórymi antydepresantami. Mimo to, mój przypadek ewidentnie pokazuje, że acetylocysteinka na bank potrafi się gryźć z niektórymi antydepresantami pewnie przyśpieszając ich eliminacje, oraz mieszając w dopaminie i glutaminianie.
Rejestracja: 2017
  • 2207 / 749 / 0


NAC pokazuje pazur w miksach z substancjami działającymi na dopamine.
A takze sposób na trądzik:
https://slawomirambroziak.pl/laboratori ... a-tradzik/
Jak ktos ma chorobę wrzodową lub dwunastnicy to powinnien zmiejszyc dawke i brac mniej ewentualnie w ogóle nie brać.
Rejestracja: 2017
  • 2207 / 749 / 0


Receptory glutaminianowe AMPA pośredniczą w działaniu przeciwdepresyjnym N-acetylocysteiny w teście zawiesiny mysiego ogona.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/2 ... 44/related

Efekty w leczeniu uzależnień odnotowano w dawce 2.400mg / dzien.
Zwłaszcza od trawy i nikotyny.

Wplyw na histamine:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/2409763/.
Wpływ N-acetylocysteiny na uwalnianie histaminy przez fluorek sodu i związek 48/80 z izolowanych szczurzych komórek tucznych.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/1725675/
Posty: 56 Strona 6 z 6
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość