N-acetylocysteina

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 63 Strona 5 z 7
Rejestracja: 2018
  • 13 / / 0


Jedzone 4g dziennie podczas trenu z testem. Przed badanka watroby w normie po 6tyg takze. proch z firmy uns. Ktos pisal na temat zapchanego nosa podczas stosowania. Jak skoncze puche dam znac bo faktycznie ostatnio jest problem z oddychaniem
Rejestracja: 2008
  • 669 / 15 / 0


Nos zapchany bo ooczyszcza z wszelkich śmieci w zatokach które gromadziły się tam latami,cysteina to podstawowy lek rozrżedzający wydzielinę w zatokach.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

138 gramów marihuany znalazł na poddaszu 22-latka policyjny niuchacz

Włocławscy policjanci zatrzymali 22-latka, u którego na posesji zabezpieczyli ponad 138 gramów marihuany.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Powinno się więcej wody pić podczas brania cysteiny, żeby bardziej upłynnić złogi.
Ambroziak pisze:"W przekaz sygnałów w mózgu zaangażowana jest również cysteina, w układach powiązanych właśnie z kwasem glutaminowym i dopaminą. Dlatego nie powinno nas zdziwić, że N-acetylocysteina, która łatwo dociera do mózgu i wysoko podnosi w jego tkance stężenie cysteiny, wpływa również korzystnie na nasze funkcje psychiczne"
Jak ktoś z Was np pali to wciąga niestety arsen i kadm (nie mówiąc o innych środkach szkodliwych w petach). Kadm,arsen, jak kazdy metal cięzki wiąże się silnie z grupami bialkowymi-sulfyhydrowymi w organizmie zaburzając funkcje dopaminy na drodze wypychania dobrych metali w łączeniach SH w zwojach praktycznie kazdej komórki nerwowej, równiez w neuronach tj. cynku i selenu. Cynk bierze udzial w 300 enzymach w ciele. Skutków niedoboru nie trzeba tłumaczyć.
I teraz się nie śmiejcie ale takie są fakty jednak nieuznawane przez medycynę oficjalnie choć na ulotce szczepień jest napisane że może wywołać autyzm.
Jest taki lekarz w niemczech dr Klinghardt ktory ma 100% przypadków wyleczeń z autyzmu u dzieci do lat 4. Zaznacza że im wczesniej dziecko przejdzie odtruwanie tym jest większa szansa na calkowity powrót do zdrowia niz np. czklowieka z wiekiem 23 lat.
O co chodzi..oczywiscie o sole rtęci(tiomersal) i aluminium. Rtęć jest najbardziej toksycznym metalem bo wlasnie najsilniej wiąże się się z grupami SH całkowicie zaburzając przekaznictwo nerwowe juz w niewielkiej ilosci kiedy znajdzie się w organizmie. Wiązanie rtęci z grupami białkowymi jest BARDZO powolne i bardzo trudno ją wydostać z uplywem czasu stąd zauwazalna granica wieku w dochodzeniu do zdrowia. Codziennie narazeni jestesmy na spaliny-(pamiętacie wejscie bezolowiowej benzyny?)- ktore zawierają pelno gowna. Codziennie albo palimy albo oddychamy miejskim powietrzem. Kazdy ma inny system detoksykacji, kazdy ma inną wątrobę bo to ona produkuje glutation-master detoxyfier w ciele. Dlatego kazdy z nas powinien mniej lub bardziej odtruwać się a najlepiej zdrowo jesc. I tak np. lisciaste warzywa siarkowe odtruwają. Wiadomo to nie od dziś...
Co do zaburzen jelitowych..Jak wiemy wszyscy nie my trawimy..tzn my wydzielając enzymy ale jesli chodzi o dalsze przekształacanie i wchłanianie pokarmu to przede wszystkim bakterie. Pamiętajcie ze w jelitach mamy istny kosmos bakterii i jest ich DNA więcej niż naszego wlasnego. Powinny przewazac pozyteczne bakterie jednak nie zawsze i u kazdego tak jest ze wzgledu na przebyte choroby, zazywanie antybiotyków(po ktorych wiadomo juz dzis ze moze dochodzić do rozwoju opornych drozdzy) itp. I tu te sławetne grzyby....Dysbioza to czeste zjawisko i duzo ludzi nie sadzi ze ją ma a jednak duzo osób posiada. Siarka i gazy po niej są wynikiem takiej dysbiozy. Siarka zawsze "dokarmia" grzyby w jelicie stąd pojawienie się gazów fermentacyjnych. Tak czy inaczej wszystko zalezy od naszej gospodarki mineralnej.
Z prochu powstales w proch się obrócisz. Patrząc na dzisiejsze osiągniecia w medycynie, spektometrii analizy pierwiastkowej. Zbadania jak działają enzymy, jaką rolę grają minerały itp. widzimy mądrość medycyny chinskiej ktora od zawsze uwazała wątrobę za podstawę zdrowia ze względu na wielosc funkcji jakie pelni. Dziś wiemy że wiele zalezy od glutationu.
Rejestracja: 2016
  • 196 / 18 / 0


Imo łykanie nac'a nie zwiększa znacząco glutationu. Już lepiej zrobić detox Tadem.
Rejestracja: 2009
  • 1 / / 0


22 stycznia 2019trzubaka pisze:
bla bla bla bla
o kurwa antyszczepionkowe oszołomy na [H] %-D
Rejestracja: 2016
  • 196 / 18 / 0


Zauważył ktoś pojawiający się na całym ciele trądzik po nac'u? Od kilku tygodni zajadam 1500mg/ed i zaczęło mnie wysypywać. Zastanawiam się czy to ma z tym związek.
Rejestracja: 2017
  • 5394 / 752 / 0


08 lutego 2019ludecki12 pisze:
Od kilku tygodni zajadam 1500mg/ed i zaczęło mnie wysypywać.
Deficyt cynku.
Rejestracja: 2016
  • 196 / 18 / 0


cynku u mnie nie brakuje. okolo 30mg codziennie suplementowane od wielu msc
Rejestracja: 2017
  • 5394 / 752 / 0


To po co pytasz?

Od siebie tylko dodam, ze nie poleca sie dlugich maratonow na NAC.
Rejestracja: 2016
  • 196 / 18 / 0


Zapytałem czy ktoś zauważył zmiany tradzikowe przy suplementacji nac'em a nie jakie mam niedobory.
Posty: 63 Strona 5 z 7
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: LOKINGUS i 1 gość