N-acetylocysteina

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 217 / 25 / 0

Ja bym tego nie jadł codziennie. Potrzymaj sobie tabletkę w ustach i zobacz jak to ci mordę podrażni... %-D (ofc nie tą rozpuszczalną z apteki tylko normalną do połykania - supel dla sportowców)
Biodostępność NAC to około 10% czyli 90% zostaje w bebechach i zapewne nie wpływa na nie dobrze.
Dlatego w szpitalu dostajesz zastrzyk z NAC jak chcą cię odtruć.

Ja zjadałem nawet 3-4 gramy dziennie ale tylko gdy było mocno pite. Do paru piwek spokojnie 1-2g wystarczy.
  • 213 / 34 / 0

Mi strasznie podkręcało problemy z zatokami i katar, całkowicie uniemożliwiało mi branie jej.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Google wesprze narkomanów

Cyfrowy gigant wprowadził na terenie Stanów Zjednoczonych nową usługę Recover Together, która ma pomóc uzależnionym od opioidów.
  • 14 / / 0

To znaczy, ze jest tam jakis problem. NAC wspomaga wydalanie syfu z płuc i ogólnie ukladu oddechowego.
  • 3095 / 1037 / 0

Wedlug mnie ta substancja jest warta uwagi zwlaszcza miksy z energolem , zen szeniem , hupercyna A ewentualnie Rozencem dodaja energi podnosza motywacje.
  • 217 / 25 / 0

Wydaje mi się, że cysteina podrażnia bebechy.

Jakiś czas temu miałem przez tydzień sraczkę i odczuwałem ból w jelitach gdy chciało mi się srać czy pierdzieć %-D
Zrezygnowałem z cysteiny i przeszło. Co wy na to? Dodam że jadłem 1.5 - 3 gramy NAC tylko gdy spożywałem alko a wtedy dosyć często piłem po kilka browarów.
  • 2032 / 375 / 154

Rozpuszczoną N-acetylocysteinę w ilości 800 mg zażywałam ,,na wszelki wypadek” po paru opakowaniach antka, mimo ekstrakcji, ale parę opakowań niestety jednak zawiera mimo to trochę parasyfu.
  • 4 / / 0

Suplementuje 1g dziennie, po imprezach 1g przed i 3x 500mg kolejnego dnia i mój organizm lepiej sobie radzi z kacem/zjazdem sam NAC mam wrażenie że trochę zbija działanie euforyków, w połączeniu z ostaryną pozbyłem się trądziku który mnie męczył od kilku lat, także jak najbardziej polecam wprowadzić do codziennej suplementacji, cenowo też super to wygląda.
  • 5 / / 0

Z tymi bebechami to chyba racja. Kręci we flakach jak na pierdzenie. Nie zawsze ale jest. Narazie biorę tydzień. Zobacze jak odstawię. Na początku myślałem ze to zatrucie pokarmowe 🤔
  • 217 / 25 / 0

Ja teraz od czasu do czasu wrzucam 0.5 - 1 gram tylko jak spożywam alko (czasem w weekend 2-3 piwa) i nic mi nie dolega... jedynie siarczyste pierdy na drugi dzień %-D
  • 2032 / 375 / 154

W ogóle częstotliwość występowania zaburzeń żołądkowo-jelitowych wzrasta właśnie przy stosowaniu dużych dawek ACC. Osobiście jednak takowych nie doświadczałam, może z wyjątkiem wzdęć po ~800 mg/jednoraz.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata