N-acetylocysteina

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 56 Strona 2 z 6
Rejestracja: 2017
  • 4423 / 524 / 0


[mention]Szponciciel[/mention] wygrasz miazdzaco.
Przy alko NAC to podstawa.
Rejestracja: 2017
  • 144 / 4 / 0


Dobrze działa na wątrobe, ale tak okropnie śmierdzi zgniłym jajem że ciężko się przemóc żeby to przełknąć

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Naloty uzależnionych papug zagrażają indyjskim uprawom maku

Rolnicy w Indiach walczą zażarcie, aby odeprzeć plagę uzależnionych od opium papug. Jak donosi NDTV, ptaki przyprawiają o ból głowy hodowców maku w stanie Madhya Pradesh, niszcząc ich plony i obżerając się cennym narkotykiem.
Rejestracja: 2014
  • 193 / 22 / 0


Przełknąć to nic, gorzej jest potem gdy pierdy zaczynają walić srogo siarką %-D
Wikipedia podaje biodostępność oralnie 6-10% tak więc większość zostaje w bebechach zamiast trafić do krwi. Stąd ten boski zapach - cząsteczka NAC zawiera w sobie atom siarki.
Rejestracja: 2017
  • 4423 / 524 / 0


Rejestracja: 2017
  • 2102 / 645 / 0


Mam pytanie można łączyć z fenylopiracetamem?
Kusząco działa zwłaszcza, ze Ambroziak dosyć dobrze sprawdza różne rzeczy więc można mu zaufać.
Świetny wpływ również na dopamine.
Zdrowie psychiczne:
Acetylocysteina została z powodzeniem przetestowana jako leczenie szeregu zaburzeń psychicznych. systematyczną od 2015, a kilka wcześniejszych medyczne opinie, wskazano, że korzystne jest dowodów na skuteczność N-acetylocysteiny w leczeniu choroby Alzheimera , choroby dwubiegunowej , ciężkie zaburzenie depresyjne , zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne , schizofrenia , określone uzależnienia od narkotyków ( kokaina ) i pewna postać padaczki ( postępujący miokloniczny ).Wstępne dowody wspierają również stosowanie w leczeniu zażywania konopi indyjskich .

Dotychczasowe dowody nie potwierdzają skuteczności N-acetylocysteiny w leczeniu uzależnień od hazardu , metamfetaminy lub nikotyny , chociaż dane kontrolowane przez pilotaż są zachęcające. Opierając się na przedklinicznych dowodach i ograniczonych dowodach klinicznych, wydaje się, że NAC normalizuje neurotransmisję glutaminianu do jądra półleżącego i innych struktur mózgu, częściowo przez zwiększenie ekspresji pobudzającego przenośnika aminokwasów 2 (EAAT2), znanego jako transporter glutaminianu 1 (GLT1). , u osób uzależnionych. Podczas gdy wykazano, że NAC moduluje przekaźnictwo nerwowe glutaminianu u dorosłych ludzi uzależnionych od kokainy , wydaje się, że NAC nie reguluje neurotransmisji glutaminianu u zdrowych dorosłych ludzi.
Rejestracja: 2017
  • 88 / 5 / 0


Męczę się mocno z trądzikiem, a poza tym biorę Adrafinil który niestety jest toksyczny, właśnie postanowiłem kupić NAC i zobaczymy co z tego wyniknie :)
Rejestracja: 2016
  • 163 / 15 / 0


Suplementowałem się trzy miesiące w dawce 1500mg ed i mogę co nieco powiedzieć. Jeżeli chodzi o trądzik ( a też mam z tym problem ) na mnie nie zadziałał ale wydaje mi się że zadziałał w innych obszarach.
Wątroba - próby wątrobowe - w normie nawet w momencie kiedy leczyłem się na izo i powinienem mieć ją przeciążoną.
Lipidy - ZNAACZNY spadek trójglicerydów, nieznacznie spadł LDL , HDL bez zmian.
Może to efekt placebo ale wydaje mi się, że trochę zmniejszył mi intensywność lęków.
KAC o wiele mniejszy.
Suplementuje także ashwe i nie wiem czy to od nac czy od ash ale korzeń to potrafi wstawać na baczność aż za często.
I chyba tyle co udało mi się zauważyć. Od dwóch miesięcy jestem na drugiej kuracji NAC i nie odczuwam żadnych uboków może poza porannym kaszlem.
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 198 / 9


Ostatnio koleżanka z apteki pytała: "Po co to Panu?". Odpowiedziałem; żeby oczyścić płuca i zwiększyć ilość glutationu w wątrobie. Może myślała, że będę tym majkę acetylował?
Rejestracja: 2017
  • 88 / 5 / 0


Po 3 dniach stosowania po 1000-1500 mg 0 bólów z powodu brania dużej dawki Adrafinilu, mniej wizyt w toalecie, no i generalnie chyba trochę lepsza cera.
Rejestracja: 2017
  • 88 / 5 / 0


Detox jest chyba aż za dobry bo po ośmiu godzinach moc Adrafililu spada o połowę, chyba zmiejsze dawkę.
Posty: 56 Strona 2 z 6
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości