Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 327 • Strona 32 z 33
  • 2910 / 772 / 5
Ale mnie to zjadło. Przyszły mi 2 worki - MXP i dck. Nigdy nie walilem dyso rc tylko kilka razy kete. Dziablem raz i drugi na palec, po 1h ledwo ledwo. No to za chwilę znowu 2x na palec i po 1h już spoko. Ale za mało i wtedy tak ładnie 3x na palec i "kapeczke" dck.
Rozjebalem plazme, pokój, stojak, obszczalem się i chujwieczym pocialem. Łóżko zakrwawione i oszczane a na nim jakaś konstrukcja z książek i linijki.
Ale było spoko
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 34 / / 0
Miałem sporo do czynienia z tą substancją od czasów zbanowania MXE. Zamawiane u polsko-holenderskiego vendora. Problem w tym że sorty są dobre i złe (ostatni był tragiczny).

Muzyka wchodzi przepięknie, wysoki wgląd w siebie w swoją przeszłość, uczucie zrozumienia i zdemaskowania swoich konfliktów wewnętrznych i silna potrzeba zmiany. Problem tylko w tym że to nietrwałe i zapał na tą zmiane szybko słabnie, no ale tak jest.

I tak jak już tu było pisane, tu raczej nic się nie dotaje na tacy. Jak chce sie pofazować trzeba ogarnąć faze, bo łatwo można sobie wkręcić coś przykrego, bolesną myśl. A w takim wypadku ból psychiczny po MXP jest potężny.
  • 283 / 31 / 0
@DelicSajko

Dobre loty %-D

Jaka jest dobra cena za 1g MXP?
dawniej Anon
  • 422 / 40 / 0
@Anon2
40 sztuka/150 piona. To jest maks co bym dał i w jednym sklepie z pl za tyle też widziałem, ale im się rozeszło
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 904 / 159 / 0
05 grudnia 2013Sinnis pisze:
Nie było takiego tematu, więc zakładam. W sklepach RC w UK pojawiło się niedawno takie cudo.

[ external image ]
(±)-1-[1-(2-metoksyfenylo)-2-fenyloetylo]piperydyna
http://en.wikipedia.org/wiki/Methoxphenidine
(...)

Testował to już ktoś? Bo muszę przyznać że jestem tego bardzo ciekawy, ale dopóki nie przyleci do Polskich RC nie mogę spróbować.
Nazwa tematu bardzo wprowadza w błąd. Ludzie piszą „podobna do MXE” ale nie. Zupełnie nie jest podobna. To nawet nie jest arylcykloheksamina.

Metoksyfenidina jest 2-MeO podstawiona wersja Diphenidiny czyli 2-MeO-Diphenidine. 2mxd? MXD? Ew. Mxp2. Ponieważ przepowiadam nadejście prawdziwego analogu MXE, może nawet czegoś lepszego.
MXE to było 3-MeO-2-Oxo-PCE e-MXE, to 3-meo-2’oxo-pcm. Pce najlepsze ale PCP nie wiele ustępuje(ja wole). Bo MXP to będzie właśnie metoksetamina z fenicyklidyna na końcu.

3-meo-2’oxo-PCP
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 97 / 3 / 0
Można toto brać na SSRI?
  • 904 / 159 / 0
Jakim?
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 97 / 3 / 0
Wortioksetyna.
  • 904 / 159 / 0
Można ale nie przeginaj. To jak wzmacnianie opioidow baclofenem.. trochę ryzyko ale warto. Zwłaszcza ze jedno podbija drugie.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 97 / 3 / 0
Mam wagę więc pewnie zamówię sobie jak wypłata będzie i będę śmigać na małych dawkach. Zawsze to jakieś odklejenie od rzeczywistości.
ODPOWIEDZ
Posty: 327 • Strona 32 z 33
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.