Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 16 z 16
  • 119 / 4 / 0
Wzialem dwie galki od kotanyji lacznie 9g i dzialania zero :/
  • 805 / 57 / 0
Ja niedługo planuję powrócić do tego środka. Został mi jeszcze gdzieś orzeszek. Zjem go, potem trochę DXM i na to kodeinka, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Dlaczego FAQ jest otwarty?
  • 1283 / 80 / 1
Kamis na pewno da radę?
action movie:gun:
  • 4 / / 0
witam a ja mam pytanko z innej beczki testowałem mase róznych swinstw a gałki jakoś nie i zamerzam ją stestować przy urlopie i pytanie moje jest takie ogolnie jestem wysokocisnieniowcem a skoro galka znaczaco obniza cisnienie to przy zapodaniu gałki brac leki na cisnienie czy tego dnioa lepiej sobie odpuscic
  • 111 / 6 / 0
Damn. Kupiłem sobie opakowanie gałki mielonej 10g. Łyżeczkę wsypałem do prozdrowotnej mikstury kurkuma + imbir, tak o, bo w sumie czemu nie. No zrobiłem sobie kawkę, myślę a zobaczymy jak smakuje z gałką. No i właśnie skumałem, że łącznie pochłonąłem 10g gałki... o.O

W sumie nie pisałbym tego posta ale... wcześniej jakieś 1,5 może 2mg alpry poszło, trochę pregabaliny (myślę, że nawet mniej niż 75mg, dawkuję ciut, ciut bo chcę to gówno odstawić, kolejny raz...) i 60mg peefki i 2,4g piracetamu. No i odrobina buspironu ale to też mikrodawka, mniej niż 2mg.

Panikować już teraz czy zobaczyć co się stanie?
  • 2173 / 452 / 0
Nie wydaje mi się,żeby były tu jakieś wysoce niebezpieczne interakcje.No i 10g to nie tak dużo.
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 16 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.