Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 15 z 16
  • 652 / 3 / 0
Panie, panowie - nie ma się co użerać z jogurtem i kapsułkami. Zawijamy w srajtaśmę, tak ze 2-3g na kwadrat - tyle, żeby się zmieściło w przełyku i łykamy. Konsumpcja przebiega błyskawicznie, a smaku nie czuć.
Wielcy są wielcy tylko dlatego, że my klęczymy.
  • 192 / 4 / 0
Ja zdecydowanie polecam gałkę zmieszać z jogurtem o jakimś charakterystycznym smaku, np. ananas albo z mlekiem czekoladowym. W przypadku bombek pojawia się pewna psychiczna blokada, którą oczywiście można przełamać, ale nie należy to do miłych doznań.
  • 3007 / 7 / 0
A ja wam powiem że ostatnio rozmieszałem z wygazowanym napojem marki helena, żółtym. O dziwo nie było czuć smaku gałki. Dziś wymieszałem z energy drinkiem to myślałem że zwrócę jedzenie z całego dnia.
Uwaga! Użytkownik zombisztajn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 153 / 2 / 0
gałka + koda? ktoś próbował? A no i oczywiście browary i antyhistamina.
  • 1392 / 7 / 0
To jest FAQ, do kurwy nędzy. Do knajpy albo ogólnego, raz!
You can't understand a user's mind, but try, with your books and degrees. If you let yourself go and opened your mind, I'll bet you'll be using like me. And it ain't so bad...
  • 669 / 6 / 0
Temat gałki mocno usadowił się na forum a FAQ nadal woła o pomstę do nieba. Może warto byłoby przeredagować, nadać mu formę znaną z innych FAQ?
Rozpad termiczny alkaloidów maku lekarskiego, prawda czy mit?
Vexilla regis prodeunt inferni
  • 5 / / 0
Podzielę się moim sposobem na spożywanie gałki. Wsypuję 20 g do szklanki, wlewam tyle wody aby nadać temu jako tako stan płynny.(Ważne jest żeby dokładnie wymieszać to z wodą, żeby nigdzie nie zostało suchego, bo jak wpadnie w gardło to będzie coś w deseń cynamon challenge). Wlewam to na raz do gardła i zapijam gorącą herbatą. Po dwóch łykach wszystko z ust jest wypłukane i ze smakiem nie ma problemu. Ja tak od początku robiłem i się przyzwyczaiłem, ale jak ktoś jest wrażliwy, wtedy może mieć odruch wymiotny. Więc polecam nie walić w ten sposób całości tylko np. 5 g. i powtarzać czynność do wyczerpania zapasu ;)
  • 3 / / 0
Wypadałoby dodać wkońcu do FAQ sposób z jogurtem, najlepszy dla wrażliwych osób
Czas zacząć życie tak jak niektórzy je kończą %-D
  • 945 / 66 / 0
Ja sobie dosypuje do kawy i zaparzam razem z kawą.
  • 3955 / 144 / 0
galka dobrze dziala na afterglow DXM, imo. niewielkie ilosci, lyzeczka mielonej powiedzmy.
niedojebanie genetyczne
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 15 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.