Mroczna strona antydepresantów- obejrzyj zanim po nie sięgniesz

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 32 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2017
  • 318 / 27 / 0


Trudne bo zawsze padnie pytanie,dlaczego np na milion ludzi,tylko kilka popełnia,takie przestępstwa?Też trzeba wziąć pod uwagę,że ludzie skazani lubią mówić,że to nie oni są tak naprawdę źli,tylko zawinił czynnik zewnętrzny,że gdyby nie to,to by nic nie zrobili,bo w sumie są niewinni.Skazany nie mówi,że jest spierdolony,spaczony,tylko winne jest molestowanie za dziecka,przemoc,leki,alkohol itp.Można obejrzeć z ciekawości,choć zawsze będzie dylemat czy to leki tak zadziałały,że ludzie są źli,a może źli ludzie brali akurat leki?Na takie pytanie ten dokument,jak i każdy inny pewnie chyba nie odpowie do końca.
Rejestracja: 2018
  • 240 / 61 / 0


@Stteetart
Przydał by się nowy rodzaj terapii dla ludzi z lekkimi/średnimi objawami. Niektóre zioła i substancje są w wystarczającym stopniu skuteczne. Z ziołami jest pewnie problem z przeprowadzeniem badań nad skutkami ubocznymi i z kosztem produkcji. Leki to jest biznes. W lecznictwie cały czas brakuje pieniędzy i tym należy się zająć.

fluoksetyna
"Koszt hurtowy w krajach rozwijających się wynosi od 0,01 USD do 0,04 USD dziennie od 2014 r."

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

W trakcie nalotu kryminalnych próbował zniszczyć narkotyki

Kiedy do kryminalnych z Pragi Północ zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej dotarła informacja o mieszkańcu Targówka, który ma przechowywać zabronione substancje, natychmiast postanowili to sprawdzić...
Posty: 32 Strona 4 z 4
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości