Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8581 • Strona 854 z 859
  • 1967 / 368 / 0
Zalej je sobie normalnie na łyżce,wygotuj i powyciskaj potem bo będą nasiąknięte.A jak masz ich aż tak dużo i musisz wszystkie na raz no to gotuj na chochli i odparuj.
widzialem nieskonczonosc
  • 75 / 16 / 0
Jak ma ich tak dużo to może niech nie puka wszystkich naraz, tak z 10 sztuk na spróbowanie powinno być ok.
  • 667 / 128 / 2
Co do pozyskiwania morfiny, -chciałem zauważyć że na skutek wojny na Ukrainie Polfa zwiększyła produkcje leków przeciwbólowych, -nasze apteczki dla żołnierzy są wysyłane na Ukrainę, w ich składzie są też silne leki przeciwbólowe na bazie morfiny.
Miłość jest jak opium...
  • 37 / 4 / 6
Czy lamotrygina wpływa w jakiś sposob na dzialanie morfiny?

Scalono — CATCHaFALL

Pytam bo wyczytalem, ze lamotrygina jest induktorem enzymatycznym UGT, a za metabolizm morfiny odpowiada wlasnie enzym UGT, mam oczekiwac splyconego dzialania?
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
  • 383 / 149 / 0
29 grudnia 2022hasatan666 pisze:
No u mnie opio zaczęło gównianie działać właśnie w czwartek, piątek i od piątku nie działa praktycznie niezależnie od dawki. Mam wrażenie jakby u mnie powodowała to grypa bo właśnie w piątek zaczęła się gorączka do soboty i ogólna infekcja - katar, kaszel, ból gardła, głowy i ogólne osłabienie. Tyle, ze teraz już zdrowieję a sytuacja z opio tak samo chujowa. Na chłopski rozum to grypa jest przyczyną sytuacji ale wole się dopytać.
hasatan666 - może dopada cię po prostu zejście.. objawy grypy mogą na to wskazywać, ja właśnie tak miałem, mam grypę od jakiegoś czasu, kiepsko się czuję, lodowate poty, uderzenia gorąca, odstawiłem tramal i teraz cierpię, mam gorączkę, może i grypę ale również te bóle, mdłości i częste wizyty na tronie.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 112 / 17 / 0
Liczyłem w kalkulatorze zamienników, ale wiadomo są różne biodostępności itd., więc wolę zapytać. Mam tolerkę na powiedzmy 500mg kody, że jestem solidnie ugrzany, ale bez nodów.

Jaka może być górna dawka graniczna morfiny, po której może być za grubo tj. przysypiam, problemy z oddychaniem itd. przy i.v. i p.o.?
Wiecie przy kodzie na przykład jeśli by to była dawka x 2, to trzeba wyraźnie dużo więcej tabletek zjeść i pomyłka, czy sytuacja, że mnie poniosło jest niemożliwa, a jak masz sporą ilość w jednej tabletce, to jednak jest to inna skala. Jakie są prawidła mówiące o maksymalnej bezpiecznej dawce w stosunku do tolerki?

Kalkulator zamienników przelicza też oxy na majkę w skali 1:2 i to jest dla mnie wydaję się dziwne, bo oxy ma taki profil działania, że w ogóle tego nie czuję przez brak takiego grzania, jak majka. Parę godzin temu zjadłem 40 mg oxy, a po 2 godzinach 50 mg mst. To odpowiada niby 1300 mg kody, a po takiej ilości byłoby baardzo grubo, chociaż w życiu tyle nie jadłem. W związku z tym jak liczycie dawki zamienników itd?
  • 1967 / 368 / 0
Mogę snuć jakiego rzędu by to była dawka,ale po co?
Po prostu zacznij sobie bezpiecznie od 50mg i.v,dorzucić zawsze można.W ten sposób ustalisz jakich dawek potrzebujesz.
widzialem nieskonczonosc
  • 112 / 17 / 0
Spoko, spoko, tak zrobię w tym wypadku.

Jeszcze mam jedno pytanie, bo tak rozważam o BHP brania opioidów.

Ciekawi mnie hipotetyczna sytuacja i jej konsekwencje. Zostaje skonsumowana morfina doustnie w ilości powodującej dobre ugrzanie, ale jeszcze bez nodów. Grzeje dosyć mocno. Następnie zostaje skonsumowana standardowa kreska kokainy. Z wyżej wymienionego powodu grzanie słabnie, więc jeszcze trzy razy jest dojadane po troszku morfiny z przerwami, żeby nie przesadzić z mocą.
Jest niby grubo, ale ciągle ok. Po czasie kokaina przestaje działać i dochodzi do depresji oddechowej.

Czy taka sytuacja jest możliwa? Stężenie opio we krwi jest maksymalne i podczas działania stima jest ok, ale jak to koks szybko schodzi i zmiata nas z planszy? Mieliście taką sytuację?

Czytałem dział i trafiłem na opinie mówiące, że stimy mogą pomóc, co wydaje mi się logiczne skoro pobudzają OUN. Po prostu ciekawi mnie, czy zupełnie realna jest sytuacja odwrotna przy tak krótko działającym stymulancie. Oczywiście wiem, że jedyną w pełni skuteczną metodą jest nalokson/naltrekson.
  • 1967 / 368 / 0
Wydaje mi się,że w takim wypadku jeśli miało by dojść do depresji OUN,to doszło by od razu.Ale pewien nie jestem.Niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie,jak np.@DexPL .
widzialem nieskonczonosc
  • 31 / 53 / 0
Jednym z objawów OD kokainy są problemy z oddychaniem, więc skumulowanie w sobie dwóch substancji które tym grożą, raczej tak jak wyżej, skutkowałoby szybszymi kłopotami, a nie odłożonymi w czasie.
Aczkolwiek sama kmina interesująca, prokrastynująca depresja oddechowa czyhająca na biednego, niewinnego ćpuna, wtedy naprawdę MUSIAŁBYŚ więcej ćpać %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 8581 • Strona 854 z 859
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.