Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8611 • Strona 853 z 862
  • 17 / 3 / 0
@MefedronowyKoneser zdrapałam otoczkę, rozkruszyłam tabletkę i o dziwo nic nie poczułam, może przez tolerkę na oxy, chociaż to wolę brać donosowo (więc biodostępność jest mniejsza) i czasem jak wezmę jedną tabsę 80mg p.o to coś czuję, a tu jedna MST200 p.o i nic (a ktoś kiedyś pisał, że 80mg oxy -> 160 morfy, także nie wiem czemu) Nie wiem co z tymi tabsami zrobić, nie chcę przedobrzyć dorzucając większe ilości, donosowo czytałam, że nie warto, a inne drogi podania odpadają ;p
  • 138 / 28 / 0
@trippieatplay Ogólnie podanie p.o ma bardzo słabe działanie i wielu mówi(w tym ja) że to marnotrawienie tematu.
Kto inny niech się wypowie o tolerancji i ile powinnaś walnąć bo opio parę razy w życiu brałem, wolę Stimy.
"Widzisz dno szklanki i dno samarki
Nałogi to kurwy, przegrane walki"~Rogal DDL
  • 17 / 3 / 0
@MefedronowyKoneser no co do MST ciągle sprzeczne info widzę, kiedyś słyszałam, że donosowo ma dobrą biodostępność, z kolei ostatnio ktoś pisał, że sniffem się nie opłaca i już nie wiem w co wierzyć.
  • 138 / 28 / 0
@trippieatplay Niską biodostępność ma morfina gdy w klame ją przyjmujesz.
Jedynie oksykodon opłaca się przyjmować donosowo.
"Widzisz dno szklanki i dno samarki
Nałogi to kurwy, przegrane walki"~Rogal DDL
  • 138 / 28 / 0
Dodam jeszcze od siebie że morfina p.o fajnie i sensownie klepała mnie gdy połączyłem ją z perazyną. Wtedy dopiero działanie było mocniejsze i lepsze.

Post pod postem bo już nie mogę poprzedniego edytować.
"Widzisz dno szklanki i dno samarki
Nałogi to kurwy, przegrane walki"~Rogal DDL
  • 1872 / 436 / 0
siema narkusy. Dawno tu nie pisałem. Ogólnie brałem majke i oksy przez 7 lat jak prowadziłem firme rodzinną i miałem ku temu warunki. Brałem zawsze p.o później wyszedłem z tego dzięki buprze.

Ale ostatnio w holandii miałem okazje pierwszy raz w życiu powalić w kabel majeczke. --- Jest to bardziej ekonomiczne no i uczucie wjadzdu jest chyba lepsze jak orgazm.... Jest też bardziej ekonomicznie bo takie 25 / 50 robi fest. A kiedy jadłem musiałem ojebać 300mg ... Ale ogólnie jakbym teraz miał blister i dużo hajsu - jednak bym jadł..... może i nie ma wjazdu ale o wieeeele dłużej działa jedzona i działa bardziej subtelnie. mam po p.o przejżysty umysł. A po i.v jest pizda mega i lekki nieogar wręcz. Pozdrawiam opiowraki!!
  • 38 / 1 / 0
Mam masę filtrów od papierosów po filtracji majki. Są na nich białe grudki i zapewne w środku filtra też jest trochę M. Da się jakoś je przerobić by dało się puknąć?
  • 1872 / 436 / 0
pożuj se je tak jak byś gumę do żucia ciumkał. bania jak chuj bedzie xD
  • 2013 / 389 / 0
Wygotuj je porządnie w wodzie,przefiltruj i puknij.Chyba,że leżały bardzo długi czas w jakichs niesterylnych warunkach,to nie.
  • 38 / 1 / 0
A to nie będzie wtedy za dużo cieczy do puknięcia? Żeby zagotować te to trzeba min. te 100-200 ml wody żeby zalać te filtry. Czy czekać aż większość odparuje?
ODPOWIEDZ
Posty: 8611 • Strona 853 z 862
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.