Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8580 • Strona 852 z 858
  • 11 / 1 / 0
To wiesz może co jest przyczyna takiej dziwnej sytuacji, ze tydzień temu 140mg oxy mnie robiło całkiem nieźle a dziś po 200mg nie czuje żadnego działania?
  • 4581 / 2101 / 1
Czynników wpływających na farmakodynamikę wchłaniania leków jest przynajmniej 12 bezpośrednich i pewnie ponad 50 pośrednich. Kiedyś nawet musiałem się ich nauczyć wszystkich u kolokwium z tego zaliczyć. Użyj googla i odpowiedz sobie na pytanie. Będzie szybciej w tenn sposób.

Ja podam dwa przykłady.
1. Na śniadanie zjadłeś fajną pachnącą jajecznicę. -40% do wchłaniania leków w żołądku i dwunastnicy. Innymi słowy tracisz co najmniej 25% siły leku który zjadłeś.
2. POpiłeś leki sokiem naturalnym z grejpfruta. Zyskałeś w ten sposób kilkanaście do kilkjudziesięciu procent siły leku (w zależności od reakcji organizmu).
3.
4.
5.
itd. itd. itd.
.
.
.
101. Ciśnienie atmosferyczne tego dnia było niskie i w związku z tym Twój układ krwionośny musiał rekompensować go zwiększoną pracą - szybciej wątroba przerobiła lek i krócej czułeś jego działanie.


Mam nadzieję, że zrozumiałeś że to nie jest takie proste. Musisz przeanalizować co robisz przy okazji ćpania i nauczyć się tych szczególnych "mechanizmów" które Ci pomagają, a które przeszkadzają. Tyle i tylko tyle.

Ważne.
Jak się tego nauczysz, to spisz tutaj i otwórz nowy temat po konsultacji ze mną - zrobimy ważny FAQ dla nowych userów. Mam już sporo materiału wyjściowego z opisami, które zostały z innego nieskończonego projektu, to się przydadzą jako element merytorycznego opisu. My natomiast dołączymy badania na człowieku;)
  • 11 / 1 / 0
No u mnie opio zaczęło gownianie działać właśnie w czwartek/ piątek i od piątku nie działa praktycznie niezależnie od dawki. Mam wrażenie jakby u mnie powodowała to grypa bo właśnie w piątek zaczęła sie gorączka do soboty i ogólna infekcja - katar, kaszel, ból gardła, głowy i ogólne osłabienie. Tyle, ze teraz juz zdrowieję a sytacja z opio tak samo chujowa. Na chłopski rozum to gryp jest przyczyna sytuacji ale wole sie dopytać.
  • 4581 / 2101 / 1
Grypa będzie gdzieś pod numerem #44;) Paradoksalnie może zarówno wzmocnić, jak i osłabić działanie substancji. Taki paradoks.
  • 112 / 17 / 0
Co do tego niedoszłego ropnia to na szczęście nic nie było. Mam chude łapy i możliwe, że w mięsień poszło albo i podskórnie się wchłonęło. Tylko coś tam piekło jak naruszyłem miejsce wkłucia, ale po tygodniu zeszło. To była pierwsza styczność z iv i na razie wystarczy. Jednak dobre PST, to jest ten niedościgniony profil działania.
  • 1806 / 96 / 18
28 grudnia 2022hasatan666 pisze:
Siema, czy to możliwe zeby po jednym wzięciu morfiny i to oralnie wzrosła strasznie tolerancja? Brałem normalnie codziennie 140mg oxy i było dobrze a w czwartek brałem mst 200 i chyba zjadłem z 3 tabsy. Od tamtego momentu dawka 140mg oxy jakby w ogóle nie działała, dziś wziąłem 180mg oxy i tez nic nie czuje, wcześniej myślałem ze to przez chorobę bo również od czwartku miałem grypę ale ona juz przechodzi. Dodam jeszcze, ze te 3 tabsy mst200 jakoś mocno mnie nie porobiły. O co może chodzić? Nie chce mi sie wierzyć ze jednorazowe wzięcie większej dawki by tak mnie załatwiło bo te mst nawet sie całkowicie nie wchłaniają bo maja ten wosk swoj
W ogóle morfina doustnie wchłania się w jakichś 30%.
Mówi się że kodeina jest kapryśna, mi się wydaje, że to ze wszystkimi opio tak jest. Ja nawet przez parę dni brałem dawkę mniejszą a potem po powrocie na większą było jeszcze słabiej.
I rozkmiń tu o ki chuj chodzi...
Mam też wrażenie że oxy szybko swoją magię tracą, szczególnie jak się je przeplata innymi mocnymi opio. Ja brałem z 9 miesięcy około 100-200mg morfiny, potem chwilę 80mg-120mg oxy
działało mega zajebiście, jak znowu zacząłem brać morfinę to było tak sobie, a kolejny powrót na oxy sprawił że już w ogóle prawie nic przyjemnego po nich nie czuję
"Czekałem na miłość, lecz ona nie przyszła.
Czekałem na wolność, lecz śmierć była szybsza."
  • 35 / 1 / 0
Hej. Ile realnie wyciągam miligramów z tabletek MST 200, jeśli rozkruszone tabletki zalewam ciepłą wodą, mieszam, zaciągam przez filtr od papierosów do strzykawki i to pukam?
Pozdrawiam.
  • 17 / 3 / 0
Mając tabsy MST 200 p.o trzeba rozgryzać (ze zmytą otoczką?) porządnie czy można np. po dwie połówki tabletki połknąć?
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2023 przez trippieatplay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 138 / 27 / 0
@trippieatplay Zależy od tolerancji. Ja z zerową starłem otoczkę, rozkruszyłem na proch i przyjąłem 60mg i było miło.

Choć pewnie nie czekałaś tyle czasu na odpowiedź i zrobiłaś po swojemu ;)
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 337 / 69 / 4
Ogólna zasada jest taka, że jeżeli z formy o przedłużonym uwalnianiu chcemy zrobić formę o natychmiastowym uwalnianiu to ścieramy/kruszymy/rozgniatamy tabletki na jak najdrobniejszych pył.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
ODPOWIEDZ
Posty: 8580 • Strona 852 z 858
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.